Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőt férfi téli kantáros...

Felnőt férfi téli kantáros overál hozzá tartozó kabáttal, kinek van és hogy vete e már fel úgy hogy a kantárok kívül a kabáton van?

Figyelt kérdés
Nem igazán bírom a hideg teleket, szeretek vastagon öltözni miután sokat vagyok szabadban kint, van nekem ilyen kantáros overál hozzá való kabáttal, derekam miatt is gondoltam erre jönnek a hideg téli idő már amikor nagyon hideg van, overálnak a pántjai nem a kabát alat van hanem kívül a kabátra tenném egy rész jobban véd a hidegtől, esetleg más is öltözőt már így ezzel a megoldással?

2021. aug. 14. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiröhögnek kb mintha egy kettyós lennél
2021. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apám télen, hólapátoláshoz.
2021. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy mindezt falun csinálta 30 éve, amikor max. a varjak látták.
2021. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért is gondoltam erre mivel alapvetően van ugyan ebben a formában farmer szett, tehát farmer kantáros nadrág hozzá tartozó farmer dzseki és azt úgy szoktam fel venni hogy a dzsekire rakom kívülre a pántokat, dzseki alat lenne a pánt az viszont nem kényelmes dzseki alat le szokót csuszni a pánt tehát egyben ezért is teszem kívülre, így ezért gondoltam erre hogy, legalább védném télen a derekam sajnos érzékeny.
2021. aug. 15. 04:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Munka közben nem divatozni kell , hanem dolgozni azaz úgy veszed fel ahogy akarod .

Én munka közben nem szoktam be öltözni nyakig mondjuk könnyű a fűtött és klimatizált műhelyben .

Ha kint dolgoznék a szabadban akkor fix , hogy jobban felöltöznék

2022. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!