Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M üzletekben még mindig...

A H&M üzletekben még mindig gyűjtik a használt ruhákat?

Figyelt kérdés

Ha szakadt ruhákat viszek azt tényleg nem szólják le?

Mert van egy csomó kopott darabunk, amit eladományozni nem lehet ,de régen azt hallottam itt a rongyokat is elfogadják ha tiszta állapotban vannak mert némelyiket újrahasznosítják.


2021. júl. 13. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Igen, elfogadnak mindenféle ruhát, de most ha jól tudom a vírus miatt leállították ezt a használtruha átvételt.

Én korábban vittem többször is, egy szatyornyi ruháért adtak 500 Ft kupont. Soha nem néztek bele a szatyorba. Csak annyit kérdezték hogy ugye csak ruhanemű van benne, cipő nincs? Én nagyon sok használt, rossz ágyneműt, törölközőt leadtam. Ezek már annyira rossz minőségűek voltak, hogy senkinek nem akartam odaadni.

2021. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Újra lehet leadni használt ruhákat, személyenként 2 szatyrot tudsz leadni, így kapsz 2 500Ft-os kupont, (ha 2 szatyrot hozol) amit fél évig tudsz felhasználni. 2500Ft felett tudsz 1 kupont felhasználni.


Egy H&M dolgozó

2021. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Wao, de jó! Köszi az infót!

#1


🙂

2021. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az infokat
2021. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!