Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a Hádában és egyéb használtruha üzletekben vásárolni?

Figyelt kérdés

És még arra sem lehet fogni, hogy valakinek nincs sok pénze, mert az egyik ismerősöm tök gazdag, és mégis oda jár.

Nekem furi mert mégis más embereken voltak azok a ruhák... a felsők még elmennek, de nadrágok, sortok azért nem annyira higiénikusak, pláne hogy sok ember nem is hord fehérneműt.

Milyen pro és kontra érvek vannak az ilyen üzletek mellett?


2014. márc. 16. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Egtyedi dolgok vannak ott, nem fog szembejönni az utcán rögtön 5 ugyanolyan felső, mint amikor a H&M-ben vagy a Bershkában vásárolsz.
2014. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én pedig mindig is ott vásároltam mert csóró vagyok :) és tényleg klassz dolgok vannak , gatyák terén pedig rengeteg címkéssel találkozok, de ha mégse új akkor megnézem az állapotát. Látszik rajta hogy előző viselője milyen volt, hogy hordta.
2014. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert valaki gazdag még nem kell ész nélkül szórni a pénzt... Ha szeret vásárolgatni, 100-200-et is elkölthetne rendes üzletben, turiban ugyanez kb a tizede.

Pro: olcsó (a kilós), amit veszel már nem fog összemenni vagy engedni a színét, környezetbarát mert újrahasznosítasz valamit, sokszor lehet vadi új ruhákat találni. Változatosabb a kínálat, én üzletben sokszor semmit nem találok ami egyáltalán tetszene (ez persze ízlés dolga). Kövezz meg, de nekem akkora mellem van hogy új melltartót csak 10-20 000 Ft-ért vehetnék, turiban kb 600Ft.

Kontra: ha konkrét holmira van szükséged (pl kihíztad/fogytad a nadrágod és azonnal kell egy új), azt nagyobb eséllyel találsz rendes üzletben, lehetnek hibás/foltos/szakadt cuccok ezért mindig mindent alaposan meg kell nézni (ez mondjuk az új dolgokra is igaz sajnos, szálhúzódást meg szakadást rengetegszer látok új holmikon is), nem lehet visszacserélni semmit

2014. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* 100-200 ezret havonta
2014. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy én látom, az emberek már marhára unják hogy tucatcuccokat kell hordaniuk, mert plázákban, kínaiban csak azt kapni. Ami 5 percenként szembejön veled az utcán.

Nekem van pénzem, mégis inkább turiban vásárolok, mert ott egyedibb cuccokat kapok, és a legtöbb még címkés, új, újszerű. Legalábbis én olyanokat veszek, nem a kinyúlt, fakó agyonhasználtakat.

2014. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Én imádom a vállfás turikat. Olyan egyedi ruhákat találni ott, hogy csak na. Egyébkétn több ruhám is van onnan, amin még a címke is rajta volt, tehát tök új volt.
2014. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Mellette szól, hogy egyediek a ruhadarabok, amiket ott veszek és persze olcsóbbak is. Nadrágot amúgy nem szoktam onnan venni, egyszerű okból: nem találok magamra valót, elég speciálisak az igényeim. Felsőkből viszont akadnak nagyon szép darabok is.

Ellene szól, hogy a jobb darabokért általában nem állhatok 5 perc nézelődés után a kasszánál, hogy kifizessem... több idő kell, hogy a nekem megfelelő darabokat megtaláljam és persze, hogy fel is tudtam próbálni őket.


Mindenesetre érdemes benézni egy ilyen helyre is az embernek, megéri.

2014. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 laci911 ***** válasza:
Szerintem nem annyira egyedi dolgok vannak ott . Inkább világmárkák vannak ott nagy részük mind jel meg ki írás .... Pl szép pólokat alig lehet találni ,ha meg van kis méretben nincsenek .
2014. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!