Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull and Bear mikor utalják...

Pull and Bear mikor utalják vissza a pénzt?

Figyelt kérdés
Csütörtökön vitték vissza, de még semmi.
2021. júl. 6. 16:36
 1/3 anonim válasza:
Nekem 4-5 nap szokott lenni, de volt amikor másnapra visszautalták.
2021. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csütörtökön vitte el a futár? Vagy mi?

Csak mert akkor azzal hétfőig szinte biztos, hogy semmi érdemleges nem történt. Azt mostanában fogják visszakapni. Feldolgozzák, ránéznek, stb...

Majd utána utalnak, ami szintén lehet hogy eltart egy napig.


Ez a 4. munkanap ami eltelt azóta. Nem gondolom, hogy egyelőre aggódni kéne... Majd ha 14 nap múlva sincs semmi, akkor kezdj érdeklődni.


És offtopic: Szinte hihetetlen, hogy milyen krva türelmetlen a mai tini korosztály :D. Feljövök ebbe a kategóriába, és mást nem olvasni, mint 15-20 éves gyerekek kérdéseit, szinte ugyan ilyen témában, hogy Aboutyou, Shein, Sinsay, Zara, Pull&Bear, Reserved, többi e-shopból rendelgetnek és:

- Rendeltem már vagy 2 napja Európa másik feléből, mikor jön meeg?

- Rendeltem 5 napja, igaz csak tegnap fizettem ki, hol késik már a csomaaag???

- Visszaküldtem ezt meg azt már 4 napja, nem utalták a pénzt!! Kezdjek aggódni???

- Írtam e-mail már 4 órája, nem válaszoltak!

- Azt írták out of stock, mikor lesz elérhetőőő????


Könyörgöm. Legyetek kicsit türelmesek. Nem kell egyből fejvesztve irogatni, ha valamit nem kaptok meg egy tök átlagos 3-4 napon belül.

2021. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem türelmetlen inditéka volt a dolognak, csak szimplán kérdésesen néztem, hogy péntek du kaptam az értesítést, hogy megérkezett hozzájuk, utalják a pénz, és majd a banktól függ mikor érkezik meg, de mivel eltelt hetfő, kedd kezdtem rágódni mi lehet..

Egyébként siralmas a P&B legalább is most biztosan nagy kavarodás van náluk is, de kisebb méretet postáznak, lyukas pénztárcát küldenek.

És akkor az ember ne legyen ideges/türelmetlen, hogy ugrik a pk (1900ft) meg még várjon is a pénzére 4-5napot alaphangon.

2021. júl. 8. 00:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!