Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olyan nyári ruhát...

Hol lehet olyan nyári ruhát venni, ami térdig ér, és nem túl rövid?

Figyelt kérdés

Magas vagyok (173 cm) és vékony, ezért a legkisebb méret XS,S jó rám, de emiatt szinte minden ruha túl rövid rám.


Olyan nyári ruhát szeretnék, ami térdig ér, vagy max 1-2 cm felette van.


2021. jún. 27. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél hosszabb ruhát és vágasd le a végét.
2021. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Próbálj midi ruhát keresni, az pl. nekem (165 cm, xs méretet hordok) térd alá ér. Neked azok pont térdig vagy picivel fölé érnének.
2021. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
173 cm nem magas, 185 a magas. A mini ruha most nyárra elég felkapott, ha normálisan felöltözöl alá (francia bugyi) nem fog belőle kilátszani semmid. A hosszú ruhák nekem is jobban tetszenek.
2021. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A webáruházakban rá lehet szűrni a termékekre és lehet kifejezetten midi fazont keresni. Én 172 centi vagyok, a midi térd alá ér nekem.
2021. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyen midi ruhákat az üzletekben is lehet kapni, vagy csak a webáruházakban? Az üzletekben sose látok ilyeneket, sokszor alig van választék ruhákból.
2021. júl. 10. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy magas, legfeljebb 10 évesnek, teljesen átlagos vagy. Én is ennyi vagyok. Ismerek 190 magas nőt, na ő magas. Amúgy vegyél hosszabb fazonú szoknyát, ennyi.
2021. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!