Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes a Sheinről rendelni?

Lili x kérdése:

Érdemes a Sheinről rendelni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a véleményeket, illetve rendeltem már hasonló oldalakról (Zaful, Aliexpress, Ebay, Wish) és eddig sose tettek a termékekre vámot vagy áfát. Viszont valahol azt olvastam, hogy kb. 20 dollár felett tesznek rá áfát, és kb. 120 dollár felett áfát és vámot (mármint megvámolják). Az én rendelési összegem jelenleg 97 dollár, szóval a 27%-os áfa garantákt. Ami így 123 dollár= kb. 36ezer. Azon gondolkoztam, hogy 100% hogy tesznek rá áfát? Hiszen elvileg van Európai raktára, ezért nem kéne rá plusz költséget rakniuk, csak lehet, hogy Amerikából vagy Kínából jön.

Kérlek segítsetek, nem szeretnék plusz 10ezret fizetni!

Köszönöm a gyors válaszokat, Lili x



2021. jún. 22. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Isten tudja mit jelent az, hogy "megéri"...


Ha EU-n kívülről jön a cucc akkor vám + 27% áfa


Ha EU-n belülről akkor nem.

2021. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs rajta vám

Tegnap jött rendelésem

2021. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Júliustól már minden EU-n kívülről érkező küldeményre kell áfát és kezelési költséget fizetni. Bővebb infó: [link]


Természetesen, ha EU-n belüli raktárból küldik, akkor mindegy, de azt semmi nem garantálja, hogy tényleg onnan jön. Én már rendeltem úgy terméket on-line, hogy azt írták Németországból fogják postázni, aztán mégis Kínából jött...

2021. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most ez komoly hogy mindenre raknak vámot? Te jó isten
2021. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!