Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves lánynak milyen (kicsit...

14 éves lánynak milyen (kicsit magasabb sarkú) cipő lenne jó?

Figyelt kérdés

Helló

Most megyek 8.-ba és elég alacsony vagyok.Igazából a tornacipőt szeretem de arra gondoltam néha hordanék kicsit magasabb sarkút,mármint így ünnepségeken kívűl is.

Mutatnátok olyanokat amik szerintetek jól néz ki és nem túlzás? (mármint nem ilyen r**ancos..)hanem ami jól áll egy ilyen korú lányon:)

Előre is köszi.


2010. aug. 26. 01:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

sya én is most megyek 8.-ba és ma vettünk egy magas sarkú cipőt..először én is féltem hogy lehet, hogy kifognak nézni..de szerintem ez pont a mi korosztályunknak való.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok..amugy hány cm vagy..mert én 153(sajnos)ezért is szerettem volna 8.-ba egy magassarkút..de persze nem fogom minden nap használni..azért a tornacsukámról sem fogok elfeledkezni XD
2010. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

szija:)

utolsó:), én 155-156 cm vagyok, am jó a cipő amit linkeltél,nekem teccik,és a arka is tökjó:)

hát a tornacipőről azért énse mondok le:))

2010. aug. 28. 00:10
 14/19 A kérdező kommentje:

sarka*

^^

2010. aug. 28. 00:11
 15/19 anonim válasza:

ne ribancosozd le a cipőmet!!! :D


én vagyok aki írtam hogy modellkedem. az a hálós cipő a mostani kedvencem! ne szidd! :D

2010. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

jajj ez tipikus... előttem szólónak mondom: azok a kislányok ribancosoznak le egy cipőt, akik még nem merik hordani, de akinek jól áll, mint pl a modelleken ugye, arra meg féltékenyek!!

pff...

2010. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik az a hálós!!!De van akinek nem!És ha lehetne olcsóbban kapni akkor meg is venném!!
2010. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jah és én is modellkedem és 9 éve táncolok szóval...Nem nagyon van mire irigykednem!!
2010. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én vagyok a 153 cm magas, szerintem mindenki olyan cipőt, hordjon, amiben jól érzi magát..nekem is tetszenek az ilyen hálós cipőt, de tudom magamról, hogyha felvenném suliba, állandóan azon paráznák, hogy mit fognak gondolni rólam a tanárok vagy a barátaim, osztálytársaim, de örülök, hogy nektek van önbizalmatok...majd egyszer remélem nekem is lesz. amugy nekem még a belinkelt cipőm is soknak tűnik, de szerdán suli, remélem addigra eltűnnek az aggályaim :D szép napot!!
2010. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!