Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves lánynak milyen (kicsit...

14 éves lánynak milyen (kicsit magasabb sarkú) cipő lenne jó?

Figyelt kérdés

Helló

Most megyek 8.-ba és elég alacsony vagyok.Igazából a tornacipőt szeretem de arra gondoltam néha hordanék kicsit magasabb sarkút,mármint így ünnepségeken kívűl is.

Mutatnátok olyanokat amik szerintetek jól néz ki és nem túlzás? (mármint nem ilyen r**ancos..)hanem ami jól áll egy ilyen korú lányon:)

Előre is köszi.


2010. aug. 26. 01:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
[link] szerintem ez tök jól néz ki. és nem is /annyira / ribancos :)
2010. aug. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

köszi:)

hát sztem is csak kicsit magas a sarka:/ de nem rossz:)

2010. aug. 26. 02:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban tetszik egy lányon a sima cipő, a tornacipő is...


16-17/F

2010. aug. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

nekem meg magamon tetszik a 12 cm-es sarkam!!!:D

éés nem k*rvás. mert minden ruhát, amit felveszel, tudni kell hordani, kiemelni az előnyeit és eltakarni a hátrányait. ha ez sikerül, te is a pozitív tulajdonságaidat fogod kifelé mutatni.

szóval ha csak 8-ba mész, nem kell magassarkú, ellenben gimiben már vonulhatsz bennük:D

kérdés? :P

modellkedek, hihetsz nekem! mindennap ezeket hallom....


általánosban még ne hordj magassarkút, teljesen felesleges. viszont ha már gimibe mész, kilencedikben simán beszerezhetsz egyet. Na most én olyan voltam h kaptam egyet, egy Ed Hardy-t a barátomtól, onnantól nem lehetett leállítani. Annyi magassarkúm van mint az állat:D

és imádom és legszívesebben mindig ezeket hordanám=)

Jó oké én nem 14 vagyok,

2010. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm a választ:)

én most még max.ünnepségre hordok(de annak kisebb sarka van)

de akkor szerintem is ráér kilencedikben:)köszi a tippet:))

2010. aug. 26. 10:52
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem fekete, csatos, 4 centi magas sarkú cipőm van, amit suliba is szoktam hordani. Míg általánosba jártam, nem hordtam magas sarkút. Most 6osztályos gimnazista vagyok, és itt azért felveszem, mert többen hordják, és nem csak a rendes gimisek. Amúgy én is most megyek 8.-ba.
2010. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

értem,köszi:)

hát én néha hordanám csak,mert egyszer voltam magassarkúban egész nap és...szétment a lábam:D

főleg tornacipő,csak néha amikor csinosabban öltöznék ahhoz gondoltam:)

és köszi még 1×a választ^^

2010. aug. 26. 11:10
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia.Én is 14vagyok,nekem van 4magassarkúm.5-6centisek a sarkaik.Most amúgy ilyet szeretnék:


[link]


Már ki is néztem üzletben. :P Szerintem nagyon jó *.* Amúgy a tornacipőket is nagyon szeretem,meg a balerina cipőket is.

14/L

2010. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát én em ez ilyen cipőket nagyon imádom:

[link]


Csak ezt persze feketében!

Nekem ez is tetszik ,szerintem jól néznek ki ezek a szalagos cipők amiket fel kell tekerni a lábadon:

[link]


[link]


[link]


Szerintem ezekkel semmi gond mert nem ribancosak!Bár az utolsó hálós egy picit az!

De ez első lakkcipő feketében most nagyon nagy divat!!

Szóval ez tutira divat és szinte mindenhol lehet kapni!

2010. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a válaszokat!:))
2010. aug. 27. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!