Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy találjam meg a stílusomat...

Hogy találjam meg a stílusomat nőként?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy Pinteresten nézelődök.

A fekete színt részesítem előnyben, gyakran járok rock koncertekre is.


2021. jún. 16. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az életviteledet is meg kell nézni. Mit dolgozol? Mi kényelmes neked? Belefér a magassarkú egész nap, vagy inkább sportcipős vagy? A feketébe egyébként sok minden belefér, elegánstól a szakadtig minden. Kicsit több infot magadról.
2021. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körbe ezen a weboldalon, biztos vannak olyan dolgok, amik tetszenek. [link]


Elég ha először beszerzel pár olyan darabot, amit tudsz kombinálni a meglévő ruháéiddal és szépen kitapasztalod, mi tetszik, mi áll jól stb. Nem kell egyik napról a másikra lecserélned a ruhatárad, csinálhatod apránként is.

2021. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még egyetemre járok, mellette dolgozok egy boltban diákmunkásként. Magassarkút nem hordanék, inkább a sportcipő. Eddig csak sima fekete, ritkán kék famerokat hordtam egyszerűbb mintás pólókkal és sportcipővel. Bár kényelmesek, de szerintem nem ártana változtatni az egészen, hogy legyen egy konkrét stílusom.
2021. jún. 16. 13:56
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Első ránézésre tetszik az oldal, körbenézek mindenképp, köszi. :)
2021. jún. 16. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval sportos vonal, monokróm szett esetleg? Ezeket a kiegészítők teszik teljessé.

[link]

[link]

[link]

Nem nagy beruházás: fekete farmer, snaeker, bandás póló vagy sima, bőrdzseki, és néhány kézitáska a neked megfelelő méretben.

Esetleg snaeker egy fekete zakóval is jó lehet.

2021. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem nincs értelme egy hirtelen sílusváltásnak, mert lehet, hogy nem tetszik az új stílus, és akkor csomó pénzt kidobtál rá és még a környezetet is károsítottad

szóval én inkább azt tanácsolnám, hogy lassanként vegyél olyan ruhákat, amik tetszenek, biztos vagy benne, hogy hordanád őket, és lenne is mivel hordanod, és egy fél év alatt egy teljesen más stílus ki tud alakulni, ami nem ilyen erőltetett, mintha pinterestről lenéznél tömeg szetteket, hanem egyedi

2021. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!