Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordtok ovet farmerhez es mas...

Hordtok ovet farmerhez es mas utcai nadragokhoz?

Figyelt kérdés

23 eves ferfi vagyok. Nagyon vekony. Eddig nem fektettem nagy energiat a nadrag vasarlasba, mindig kicsit bo nadragokat talaltam es ovet vettem hozzajuk.

Home offeceban raalltam a macinacira. Most mar nagyon kenyelmetlennek erzem az ovet. Hideg az ovcsat, nyom, szur, nem tartja jol a nadragot.

Ti szoktatok talalni pont megfelelo bosegu nadragokat? Foleg a hosszu labu vekony ferfiak velemenyere vagyok kivancsi. Ha talaltok ilyet akkor nem hizzatok ki fagy fogytik ki belole? Ennyire tartjatok a derekbosegeteket?

A szukebb nadragokat is kenyelmetlennek erzem mostanaban. A rovid nadragokban is zavar hogy nagyon kotott, pl. kenyelmetlenek ha terpeszbe rakom a laban.

A bo nadragok (meg ha farmer is) nem biztos hogy megfelelo viseletek lesznek az irodaban. Bar nem elegans helyen melozom, inget se hord a tobbseg csak polot.

Most sok nadragot vegig fogok probalni hatha talalok kenyelmeset ami jol is nez ki.

Lehet rappernek kene mennem. Ok az utolsok akik meg tudnak normalisan oltozkodni. Macenaci vagy bo gatya. XD Oket nem izgatjak a tarsadalmi elvarasok.



2021. máj. 17. 14:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Sokkal konnyebb lenne ha 32-es hosszusagu farmereket horadanek. Abbol sok a kisebb bosegu. Csak abbol kilog a bokam. Engem zavar hogy rovid. A 34-es is kicsit mar kompromisszum. Nyakiglab vagyok.
2021. máj. 17. 16:13
 12/23 Metionin ***** válasza:
Én nőstény vagyok és szerencsére pár éve már találok olyan méretű nadrágot, amihez nem kell öv. Korábban csak azért hordtam, mert ami hosszban jó volt rám, az derékban mindig nagy volt.
2021. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12: Nah ez egy sikersztori. :-) Am en rajongok a nostenyekert. Foleg a kifejlett humanokert. 💋
2021. máj. 17. 16:29
 14/23 Metionin ***** válasza:
13: jaja, mivel már a kistinik is kb. ugyanolyan ruhákat hordanak, mint a felnőttek, a nagyon vékony nők is találnak végre nadrágot, ha más nem akkor gyerekosztályon. Ebből kiindulva tini osztályon biztosan van vékonyabb férfiakra is nadrág.
2021. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, megnézem. Ha mást nem is, rugdalózót csak találok. :-)
2021. máj. 17. 16:44
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát pedig farmerhoz kell öv, mert annak azért csak merevebb a dereka, aztán már akkor is túl laza/eláll vagy túl szoros tud lenni, ha az ember éppen ebéd előtt vagy ebéd után van. Szóval akkorát vegyél, ami éppen csak megáll rajtad, aztán azt használd övvel. És egy öv nem tud felcsúszni, ha minden bújtatóba rendesen be van dugva, hacsak nem eszméletlen bő az a nadrág. A bő gatya nem jó ötlet, mert egy szál pólóval vagy inggel viselve még inkább vékonyítja az embert, főleg oldalról.
2021. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16: Köszönöm a választ. Nézd a gádzsit a képen, neki is hasonló a helyzete mint nekem: [link]
2021. máj. 17. 22:00
 18/23 A kérdező kommentje:

Próbáltam mindenféle öveket, lehet túl kényel vagyok.

Ez túl merev anyagból volt, pedig a műanyag csat bevált: [link]

Ez meg félek hogy letépi a gombot a nadrágról: [link]

Madzagot még nem próbáltam. Lehet megpróbálom, úgysem látja senki.

2021. máj. 17. 22:06
 19/23 A kérdező kommentje:
Van amit még csak most hoznak, mert nemrég rendeltem.
2021. máj. 17. 22:10
 20/23 anonim ***** válasza:
Jó, de az oldal nem arra való, hogy itt hangosan gondolkodj. 19-ből 13 hozzászólás a tiéd...
2021. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!