Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek 15°-ban hideg egy...

Szerintetek 15°-ban hideg egy három negyedes nadrág trikóval és egy farmerkabáttal?

Figyelt kérdés
Esős 15° lesz, nem tudom ez mennyire célszerű. Többnyire bent lennék az épületben, de amíg buszon vagyok a buszra várok, sétálok addig hideg lehet?
2021. máj. 17. 09:34
A kérdező szavazást indított:
Hideg
Nem lesz hideg
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
en biztos, hogy rendes hosszu nadragot vennek es nem 3/4est, abban tuti faznek. de ha te nem vagy annyira fazos..
2021. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem annyira nem durva, mert a párás, fülledt levegő miatt nem fogod olyan hidegnek érezni a 15 fokot.
2021. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én térdnadrágban mentem ma, 13 fok van, de nem volt hideg.
2021. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy egyesek miért állandóan a naptárhoz öltöznek és erőltetik a rövidet csak azért is? Pláne esőben, az qrva szar tud lenni, ha órákig esik ilyen 14-15 fokban.

Májusban még ha hó esik is, mindig látok 1-2 hőscincért, aki akkor is rövidben pózol.

2021. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!