Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire illik a devergo...

Mennyire illik a devergo cipőhöz adidas rövidgatya+rövidujjú felső, converse tasi mellet?

Figyelt kérdés
Illik-e?És ha igen mennyire?
2010. aug. 23. 19:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez nem nagyzolás,csupán szeretnék barátnőt szerezni,éshát ehhez divat kell...:P
2010. aug. 23. 19:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked ezt az egetverő baromságot, hogy a csajozáshoz divat kell ?

Ecsém...

AMúgy nem, nem illik. Kábé úgy néznél ki vele, mint egy raj.

Vagy úgy, mint aki fel akar vágni, hogy most ő mennyire tehetső....

Pfeeejj...

Ne csináld.

2010. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
őő hát egy kicsit finomabb válaszra vártam,nálunk a suliba igenis kell divat(7-be megyek a lányok őrültek)szóval jah.na azért kösz a választ bye
2010. aug. 23. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez az összeállítás tökéletes HA... K.urvát akarsz barátnőnek ,de ha szeretnél egy értelmes lányt akkor nem csak divat kell. Nem árt fejben is ott lenni.


Na Bye

2010. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát most nem mintha hülye lennék,csak nem hinném hogy egy lány CSAK a fiutól ájul,el ha turkálós cuccai vannnak....ezért kérdeztem :P
2010. aug. 24. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy értelmes normális lány cseszik rá hogy milyen cuccai vannak a fiúnak. Ha olyan kisugárzása van és van mögötte egy olyan belső. Ahogy írtam előbb is csak az ájul el a devergo-tól aki egy r.ibanc. De am hogy képzelted? Neked devergod van és akkor te már is ász vagy a csajoknál:D

Ez nem így megy:D Saját bőrömön tapasztaltam:)


15/F

2010. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én speciel tényleg teszek rá, hogy mi van a fiún.

Illetve mégsem : utálom a cső, répagatyát meg a vasalt hajat.

A többi tök mindegy, a lényeg, hogy az alapvető higiénia meglegyen. Szóval, ha üresfejű lányt akarsz, aki szóba sem áll olyan fazonnal, akinek nem 40 ezeres cipője van, akkor hajrá.

Amúgy meg a turi nem arról szól, hogy egymás levetett ruháit hordjuk, sokan még a címke is rajta van, esetleg gyári hibás, amit nem dobnak piacra, de megveszed és senki nem tudja rajtad kívül. Azon kívül fillérekért beszerezhetsz márkás cuccokat. Csak elmondtam, hogy ne légy homályban.

15/l

2010. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na,ez már nem durva,és normális válasz volt.köszike
2010. aug. 25. 10:48
 9/9 A kérdező kommentje:
ezek a cuccaim filléresek,többjét úgy kaptam,nem úgy vettem úgyhogy nem vagyunk olyan gazdagok :D
2010. aug. 26. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!