Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én szeretnék ffiként kicsit...

Én szeretnék ffiként kicsit nőiesen öltözni. Kis városban mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

Én általában mindent úgy csinálok, mint a többi ffi, de van olyan hajlamos, hogy pár nőies stílus is teszik, de nem másnak akarok tetszeni, hanem magamnak,jól érzem magam ha néha pl full passzos farmert vagy sportleggingsben lennék. Vagy pl az un.topán cipőbe, tetszínű harisnyával, mondjuk nem ragaszkodom a női fajta cipőhöz, van ffibe is.

De félek, hogy itt, ahol mindenki ismer, megszólnak, stb.



2021. máj. 7. 16:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Asszem itt nem ölözöm másképp. Ha elmék máshova, ahol nem ismer senki, majd ott. Igaz ott meg a beszólogatóktól kell tartani.
2021. máj. 8. 14:46
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

5-ös

A zsebes harisnya az a tapinaci, amit fiúkon is látni. Olyan szoros, hogy harisnyának néz ki, csak zsebe is van. Bokavillantással együtt fantasztikus csirkelábakat eredményez.

2021. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Magadnak öltözz abba ami jól esik és neked tetszik.

12.

Egy vékony nőn úgy kábé ugyan így néz ki.

2021. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szerintem aki fiatalos akar lenni az passzos nadrágot is hord. És feltünőbb, színesebb, vagány ruhákat, nem amilyent a legtöbb ember hord, konzervatív,unalmas, egyforma stílusban.
2021. máj. 8. 18:31
 15/20 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg sok beszólást kapok...Kicsit másként öltöztem az átlagnál és elég ocsmány véleményeket kaptam.
2021. máj. 13. 19:41
 16/20 anonim ***** válasza:
21%

Kezdjél el vadul gyúrni!

Én már ott tartok, hogy bármit felvehetek mert 26 éve testépítek , nem mernek hozzám szólni...

2021. máj. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát én sosem akartam olyan sportos lenni. Én örülök, hogy vékony vagyok, így jól áll a tapadós nácik.
2021. máj. 14. 08:02
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig itt picsogsz és megakarsz felelni mindenkinek? Menj huzzá el azt éld az életedet! Öltözz kislánynak nem érdekel, de ne erőltesd a többi embernek a fura szokásodat mert most már aztán röhejes vagy ember.
2021. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18! Nem akarok kislányos lenni, ahogy a nők sem akarnak fiúsak lenni, ha vesznek fel pasis holmit, cipőt!

És nem mondtam, hogy jó lenne ha más is utánozna. A kérdésem egyes szám első személyben van!

2021. máj. 14. 08:46
 20/20 anonim ***** válasza:
35%
Ne foglalkozz a 18-al csak ilyen kérdéseknél fröcsög, de ha lányok akarnak fiúsan öltözni azt nagy mellbedobással támogatja.
2021. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!