Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én szeretnék ffiként kicsit...

Én szeretnék ffiként kicsit nőiesen öltözni. Kis városban mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

Én általában mindent úgy csinálok, mint a többi ffi, de van olyan hajlamos, hogy pár nőies stílus is teszik, de nem másnak akarok tetszeni, hanem magamnak,jól érzem magam ha néha pl full passzos farmert vagy sportleggingsben lennék. Vagy pl az un.topán cipőbe, tetszínű harisnyával, mondjuk nem ragaszkodom a női fajta cipőhöz, van ffibe is.

De félek, hogy itt, ahol mindenki ismer, megszólnak, stb.



2021. máj. 7. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
gondolom, tisztában vagy a balkáni gondolkodású átlag magyar kisember hozzáállásával. innentől meg van válaszolva a kérdés.
2021. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát nekem is ez a kétségem. Csak nekem unalmas folyton ugyanolyan outfitben lenni,legtöbb embert nem zavar, hogy folyton ugyanúgy öltözik, én más vagyok, szeretnék kitörni az unalmas egyhangúságból.
2021. máj. 7. 16:40
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Most is zsebes harisnyában vagytok, mi ebben a változás?
2021. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Jó ötlet, talán testhez álló ruhákat szerezz be, főleg a női osztályról mert a női darabok jobban nyúllanak és ezáltal kényelmesebbek.

Ha harisnyát veszel nadrág alá akkor bokánál nem baj ha kilátszik, sokkal elegánsabb mint egy vastag pamutzokni.

Én is szeretem az ilyen nőies öltözködést.

Másokat meg tudod? Le kell szharni...

F.

2021. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Majd kipróbálom. A zsebes harisnya nekem új kifejezés, mit jelent?
2021. máj. 8. 08:14
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Neee. Te ezt hogyan gondoltad?.
2021. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Elárulom mi fog történni ha te női cuccba öltözöl. Itt Magyarországon kifognak nevetni az emberek téged, lefognak járaton, gunyolni, meg dobnak kővel meg szimplán pusztulj el hozzáállással lesznek itt. Nos alaposan gondold át, öltözz férfinak és élj is úgy mert nem véletlen születtél annak ami most vagy.
2021. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor ezért nem látni másként kinézőket ffiaknál?
2021. máj. 8. 13:38
 9/20 A kérdező kommentje:
6-os,viccnek írtad? Amúgy nem tudom miért jó a teljes egyforma kinézet. Ha nekem tetszik egy két stílus, ruha, akkor miért baj, ha jól érzem magam benne. Természetesen nem munkahelyre vagy lagziba, szülőire akarok másképp öltözve menni, hanem szabadidőmbe.
2021. máj. 8. 13:44
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

6.

Ezt úgy gondolta a kérdező ahogy a lányok mikor fiúsan öltözködnek.

A kérdező ennek az ellentetje.

Ilyen egyszerű.

7.

Ez a magyarázatom rád is vonatkozik.

Nem megalapozott amit írtál mert a fiús lányokkal sem teszik meg.

2021. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!