Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajos dumcsizós terasz nézős...

Csajos dumcsizós terasz nézős programra milyen kabátot vennétek fel ma délután 17.30-20.30 kb időben? 26/l

Figyelt kérdés
2 barátnőm bőrdzsekit venne fel, sőt az egyik szoknyával, én a piros [link] kabiban mennék, a harmadik barátnőm meg egy térd alá érő parkát. Elég vegyes a kép.

2021. ápr. 24. 15:21
A kérdező szavazást indított:
Amiben a kérdező azaz én 😄 megy az tök jó
Bőrdzseki elég
Inkább menjetek hosszabb parkában.
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha most kinézek az ablakon (és mert kinn voltam egész nap, csavarogni), akkor azt mondom, ebbe a kabátba bele fogsz sülni.Estére egy vékony pulcsi, vagy tán egy kiskabát, szerintem. Nekem a rövid ujjú galléros pólóban is melegem volt. :)
2021. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Nem írtad el a korodat? Mert a fogalmazásod meg a kérdésed alapján max. 16 éves lehetsz! (Vagy nagyon lemaradt a fejlödésed!)
2021. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
59%

Ott van, hogy 26/l

igaz lány...

2021. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Ezért kérdeztem, hogy nem írta-e el! Nem tudom elképzelni, hogy egy 26 éves valaki ilyen bugyuta legyen!
2021. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Te vagy a bugyuta, nem ő!
2021. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ááh, meleg van. Szoknyában és rövidujjú pólóban jöttem haza az előbb, és teljesen jó idő volt. Én nem is biztos, hogy vennék kabátot. De ha mindenképp, akkor max. bőrdzsekit vinnék.
2021. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!