Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan oltozkodjek szinesebben?

Hogyan oltozkodjek szinesebben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a szines,elenk cuccok, megis, mikor eljutok odaig, hogy vasaroljak, valahogy bevonzanak a fekete illetve sotetebb ruhak. Imadom pl. az elenk sargat, de megsincs egy ilyen sznu ruhadarabom sem. Nem tudom, talan felenk vagyok kicsit, de ez meg hulyeseg. Mit tehetnek, hogy legyozzem ezt, es legyen batorsagom szines holmikat viselni?
2008. dec. 4. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
először kezd kicsiben:) pl ha sok a fekete meg sötét cuccod kkor vegél egy sárga sálat vagy övet vagy egy karkötőt. már is bevittéle gy kis színt. utána egyre nagyobb lépéseket tehetsz pl színes harisnya, vagy akár egy színesebb póló., és később már nem fogsz annyira félni az élénk színektől. De ha már belejöttél figylj arra hoyg ne keverj túl sok színt össze:P
2008. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is szépen fokozatosan kéne, és mindenképp vigyél magaddal valakit, aki rá tud beszélni a színes cuccokra ! =)

ha így sem megy, akkor lehet, h nem kéne erőltetni, mert akkor nem fogd magad jól érezni a ruháidban.

2008. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem baj ha előnyben részesited a feketét, de ajánlanám, hogy akkor kombináld merész szinű kiegészitőkkel: övek, láncok, karkötők, gyűrűk, brossok, sálak, és a táskád is lehet szines vagy a cipőd is
2008. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!