Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lenne gáz a gumicsizma?

Miért lenne gáz a gumicsizma?

Figyelt kérdés

Mostanában sok ember írt ezzel kapcsolatban ide fel. Miért lenne gáz? Szerintem ez olyan viselet amit egyaránt hordhat fiú és lány is. Ha esett az eső és sétálni megyek én is szívesen húzok gumicsizmát(fiu létemre). Mellesleg meg nagyon praktikus tud lenni.

Nektek mi a velemenyetek?


2021. márc. 21. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Falun rendben lehet, de városba, emberek közé nem való.
2021. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem van egy fekete TH gumicsizmám. Esős időben praktikus nagyon. Szerintem nem gáz.

32/N

2021. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha sárban kell tocsogni, akkor teljesen jó viselet. Kerti munkához, mezőgazdaságba kötelező darab.

Nade városban sétálni meg plázázni benne igazi sötétségre vall. Bónuszként belerohad a lábad is.

2021. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most már igazán befejezhetnéd ezt a témát. De most őszintén mi értelme van annak hogy napi szinten kiírsz kérdéseket a nyomorult gumicsizmádról?
2021. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Nekem egy Hilfiger gumi bokacsizmám van. Szeretem hordani, mert ebben az évszakban, mikor gyakran esik, legalább nem a sneakerjeim lesznek koszosak. Azokat nehezebb tisztítani. Hogy ki mit gondol a gumicsizmáról, azt meg pont lesz*rom, azt hordok, amit akarok :D Sokaknak nem is lenne annyi pénze egy cipőre, amennyiért vettem, szóval kit érdekel.
2021. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esős időben nem gáz, amúgy felesleges. Én is szeretnék venni egyet majd, de még nem találtam megfelelőt
2021. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!