Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mi a véleményetek az...

Lányok, mi a véleményetek az olyan srácokrol akik gumicsizmát hordanak, akár utcán is?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég csóri. Nőibe láttam dizájnos, hordható gumicsizmákat, de ha férfibe képzelem el elég vicces.
2021. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy ők is megőrültek mint a hülye pitcsák akik városba parasztnak öltöznek indokolatlanul..
2021. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gaz. miert hordja? nem

kenyelmes, nem parktikus, nem nez ki jol..

2021. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez mar vagy a 20. gumicsuzmas hulye kerdesed
2021. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tojok rá.
2021. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk én pasi vagyok, de én is imádom a gumicsizmákat. Sűrűn szoktam hordani én is. Sőt, én simán bevallom nyíltan férfiasan, hogy nekem még csizmafétisem is van. Valakinek ciki? Ba$zok rá.🙂 Az emberek nagyrészének mind van valami fétise/vonzódása bizonyos dolgok iránt. Valakinek ez, valakinek az. Ennyi.


Gyanítom amúgy, hogy többnyire azért kapsz negatív válaszokat, mert már kb. a 10. kérdést tetted fel ezzel kapcsolatban.

Egyébként nagyon sok nő szereti a gumicsizmákat és teljesen elfogadja, ha egy pasi is abban van. Azt mondják, hogy még jól is néz ki benne. Engem is dícsértek már csizmában.🙂


3-as: egy gumicsizmára sokmindent lehet mondani, de hogy nem praktikus, az fizikai képtelenség... Mondjuk nyári/őszi záporok-zivatarok idején, amikor szó szerint úgy tud esni, mintha megnyitnák a zuhanyt és még egyes asztaltozott részeken is kialakulnak bokáig érő tócsák.

Kinezetről annyit, hogy vannak nagyon jól kinéző darabok, amik nem klasszikus zöld mezőgazdasági csizmát idéznek. Bár nézőpont kérdése, kinek mi tetszik.

A kényelem szintén nézőpont kérdése.


36/F

2021. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

“Egyébként nagyon sok nő szereti a gumicsizmákat és teljesen elfogadja, ha egy pasi is abban van. Azt mondják, hogy még jól is néz ki benne”


6.

Ez az egy mondatod volt futa számomra, kissé olyan mintha értelmesen egy férfi nem öltözhetne fel esős évszakban, csak a nők..

2021. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!