Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a rajtam lévő...

Mi a véleményed a rajtam lévő sortról?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 27. 00:00
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
55%
Készül a prájdra!
2021. márc. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
72%
csajos
2021. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
64%

Lehet csajos, na de akkor mi van?

A csajok is szoktak “fiúsan” öltözködni, akkor most mi a gond?

2021. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
97%
én mindig is irigyeltem a csajokat mert nekik ilyen szempontból kb mindent szabad haját is bármilyen színűre festheti de ha egy fiú csinálja akkor már egészen máshogy veszi ki magát a dolog...
2021. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
#24 Ez nagyjából igaz, amíg át nem léped az első ilyen korlátot. Végre sikerült először megnövesztenem annyira a hajamat, hogy lehet vele kezdeni valamit (pl fonás, vagy balayage), és ha színezem, akkor figyelembe fogom venni, hogy a ruházatom után már bármilyen színt választhatok :)
2021. márc. 4. 00:02
 26/38 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező, viccen és piszkálódáson kívül csak kérdezem, hogy meleg vagy? Nem bántásból kérdezem.
2021. márc. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
31%

26!

Láttál már képeket a pridéről?

Ha esetleg nem a kérdésedről ítélve , akkor elárulom neked hogy a melegek ugyanúgy öltözködnek mint az itt magukat kemény férfinek tartók!

Tehát póló, ing, TÉRD GATYA, ÉS NORMÁL BŐ szárú nadrágok.

Az itt megítélendő ruhadarabokat direkt kiemeltem, hogy elgondolkodásra bírjam azon küllőhibás egyéneket akik az öltözködés alapján állítanak be valakit a nemi hovatartozásba.

Ha az ő fejlődésben visszamaradott agyukkal gondolkoznék akkor szerintem meg a térd gatya és a normál bő szárú nadrágok a melegesek mert ugye a meleg felvonuláson ezt viselték a melegek.


Ebben az országban sok a balkáni nevelésben részesült ember ami azt eredményezi, hogy szerintük a férfiaknak egy olyan “divat” szerint kell öltözködniük amit ők diktálnak!

És nem pedig értelemszerűen illetve úgy ahogy valakinek kényelmes.


Na! Most akkor jöhet a lepontozás, jelentés, törlés.

Mert egy fhasz megírta az igazat és reálisan gondolkozik.

2021. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
90%

26/27 (tegnap 06:50) ha ezt kérdezni kell és nem vágtad már le egyből a szitut akkor ott elég nagy bajok vannak....


viccet félretéve nekem nincs semmi bajom a melegekkel, én nem vagyok az csinálja mindenki azt amit akar az ő élete.. nem kell bántani de védeni se őket mert ők választották ezt legalábbis nem tehetnek róla.. ugyanúgy nekik ez a normális ahogy a heteroknak is az ami..

2021. márc. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
95%
de ha egyszer csajos valami akkor mondjuk ki h az és ne sértődjünk rajta meg.. mindenkinek a maga dolga h ki hogyan öltözik ha ő csajosan szeret öltözni akkor ezt el kell fogadni, de ő véleményekre volt kíváncsi...
2021. márc. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
66%

29!

Rátapintottál a lényegre! Erről van szó.

A csajok is szeretnek némelyike fiúsan öltözködni, van aki a térdgatyákat sztereti mert zavarja ha kilátszik a combja.

Most akkor ők emiatt melegek?

A kérdező az ők ellentetje neki a térdgatyák nem tetszenek ezért rövidet visel.

És? Ettől lesz valaki meleg? Aki így ítél annál komoly gondok vannak.

2021. márc. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!