Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni alacsony...

Hol tudok venni alacsony lányokra való nadrágot? (farmert, cica nacit stb)

Figyelt kérdés
146cm vagyok! 21 éves lány! Mindig problémám van a nadrág vétellel!xs-es méretű kell, de azis nagy egy kicsit!

2021. febr. 9. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tallyban vannak xss-xsss méretűek is sokszor.


Amúgy miért nem nézelődsz bárhol, de gyerek osztályon? :D

2021. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kínai ruhás boltban vannak jó cuccok kicsiknek is.


De ha mellé 80kg vagy, akkor érdemesebb felvarrni.

2021. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyerek részleg. C&A, h&m,reserved, Tesco pl.

Nekem volt egy c&a-s gyerek farmerom, azt nagyon szerettem.

Bonprix kicsit csalóka. Onnan van 158-as kardiganom, de nem lett jó (kicsi, pedig 155 cm vagyok).

2021. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél olyan gyerek ruhákat amik felnőtteken is elmennek vagy csináltass vagy keress fel olyan boltot ahol az alacsonyabb emberekre gyártanak ruhákat. Óriások boltja pl van
2021. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
155 centi vagyok, én levágatni szoktam a nadrágokat. Illetve divat volt/van a bokalengetős nadrágok, azok pont jók voltak rám hosszra. A gyereknadrágok nekem derékban nem szoktak jók lenni, de ha xs a méreted, rád akár jók lehetnek.
2021. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 43-44-kg lehetek max!

Gyerek osztalyon is néztem már párhelyen de nem találtam olyat!

2021. febr. 10. 06:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Az XS derékban is nagy vagy csak hosszú? Utóbbit felhajtod vagy le is vágathatod, nem egy drága művelet.

Ha bő is rád az XS, akkor esetleg a Bershkában, Tally Weijlben nézelődj, ott elég kis méretek vannak, rám néha az S se jön fel (pedig 150 centi vagyok és XS-S dolgokat hordok a többi boltból). Kínaikban is próbálkozhatsz, illetve a gyerekosztály, ha tényleg kicsi a csípőd.

2021. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen kicsit széles a csípőm de még igy is nagy picit derekban a nadrág! Hosszban is hosszú!
2021. febr. 18. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!