Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szoktatok használt régi...

Mit szoktatok használt régi ruhákkal csinálni? El lehet adni, megveszik?

Figyelt kérdés
Van egy rakás ruhám, az összes jó állapotban van. Én már kinőttem és arra gondoltam valahogy pénzt kéne csinálni belőle. Szerintetek facebookon van aki megvenné legalább felébe az eredetinek? Vagy mit csináljak vele? Csak úgy nem adom oda valakinek hogy aztán ő is adja el...

2021. febr. 7. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
A használt a legtöbb esetben olyan mintha új lenne, max 2-3x volt rajtam. Anyám győzköd hogy uncsimnak jó lenne, de ahogy ismerem őt biztos csak eladná. Nyilván én nem vagyok ilyen hogy ismerek mindenkit és házaljak a ruhákkal, de ő biztos hogy eladná a nagy részét, ezért nem fogom a kezére adni.
2021. febr. 7. 18:46
 2/5 anonim válasza:
100%
Én odaadnám neki.Még a használtruha boltok se mennek. Több hely lenne a szekrényedben, könnyebb rendben tartani a maradókat... Ha negyon nem akarod odaadni, próbáld meg facebook csoportokba feltenni eladásra.
2021. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
adakozd el olyannak aki rászoruló, ha neki nem szeretnéd adni
2021. febr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En oda szoktam adni a sogornomnek a jobbakat,o is sokszor tovabb adja, ami nem kell neki. De nem zavar.

Van, hogy csak kiteszem a kuka melle zsakban videken. Par perc alatt elviszik a raszorulok. Szoktam latni, hogy hordjak oket, szoval nem adjak el :) win-win szitu.

2021. febr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon viszik. Én ezt próbalgatom most, hirdetem is, de nem kellenek senkinek. Kivéve ha nagyon különleges vagy extra divatos holmi, de azok is nevetséges összegekért kelnek el. Nem jó befektetés a ruha. :/
2021. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!