Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan turkáló, ahol...

Van olyan turkáló, ahol megveszik a használt ruhát?

Figyelt kérdés
Most volt nagytakarítás és csak utánam 2 táska ruhát szedtünk össze, amiket vagy kinőttem, vagy már nem hordom. Jó állapotúak, vigyáztam rájuk, megmondom őszintén, sajnálom kidobni őket, de anyukám nem akarja hogy raktározzunk olyan ruhákat, amiket már senki sem hord. Van olyan turkáló, ahol bevesznek ruhákat? Nem meggazdagodni akarok belőle, ha pár száz Ft-ot adnak érte, akkor is megérné.

2012. aug. 5. 13:52
 1/4 nevem-senki ***** válasza:
53%
Hol laksz? Nálunk van bizományos átvétel, de teszvesz, vatera is jó az eladásra.
2012. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bp. VII. kerület :)
2012. aug. 5. 14:19
 3/4 anonim válasza:
bent a városban Budapesten a rákóczi úton beveszik Giga turi a neve nézz utána neten le van írva, hogy hogyan működik
2012. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mindig beveszik? Mert voltam a honlapon és a híreknél csak annyit találtam, hogy júli 22-ig volt olyan, hogy bevették a használtat, de nem pénzért, hanem beszámították ott vásárlásnál. :) Nekem is egy csomó nem hordott ruhám van.:(
2012. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!