Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 16 éves lánynak iskolába...

Egy 16 éves lánynak iskolába milyen magassarkút ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem mindennapos használatra kellene csak 1x2-szer vanném fel amikor olyan kedvem van.
2010. aug. 16. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom szereted-e a telt talpú ciepllőket. De énis 16 vagyok és imádok bennük lenni! Kényelmes és cipekedni is tökéletes.:) Ittvanpár:

[link]

ugyanilyenem van feketébe.:) Először megijedtem h fogok tudni benne járni de nagyonjó!

[link]

esetleg ez:)

Remélem segítettem:) 16/l

2010. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
vegyél valami egyszerű feketét esetleg valami kis csat vagy egyéb diszkrét díszítés rajta, azt bármihez felveheted kb és ünnepségekre is jó. nagyon meglepő, de platformos cipőben elképesztően könnyű járni, tényleg kényelmes. mondjuk azért mert platformos nem kell szörnyen magassarkút venni, abból is vannak laposabbak. nemsokára linkelek valamit ha találok, csak borzalmas vihar ért felénk úgyhogy inkább kihúzok mindent. 17/L
2010. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Telitalpú meg platformos, ez két gusztustalan cipőfajta.
2010. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hosz gusztustalan-e vagy sem, azt nem egy ember fogja eldönteni, főleg, h mindekinek más az ízlése. manapság ez/ezek a kedveltek, ezvan.
2010. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom, hogy a férfiak általá gusztustalannak tartott.
2010. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
van amelyik kedveli, van amelyik nem. szerintem ez a nőknél is ígyvan.
2010. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!