Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az, amit soha semmilyen...

Mi az, amit soha semmilyen körülmények között nem vennél fel, akármilyen trendi is legyen?

Figyelt kérdés
Cipő, ruha, hajviselet alkalmazása stb stb.... (nem, kor?)
2010. aug. 13. 20:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Tunika, latexnadrág, flitteres, csillogós cuccok, platformos cipők, bokacsizmák, maxiruha, térd alá érő szoknya.
2010. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Jah meg a török bugyikat sem venném fel soha.

Előző voltam.

2010. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ja és 14/L.
2010. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

tornacipő, cicanaci, neon színű, csili-vili, flitteres, állatmintás cuccok, csőgatya, az a mély ülepű gatya (kész röhej ahogy kinéz. meg szerintem aki ilyet hord az nem is tud nagyokat lépni pl. fel a buszra stb. mert szétszakad), na meg a playboy/hello kitty cuccoktól én is kiakadok.

16/L

2010. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nike cuccok (csak mert olyan büszkén hirdeti minden cucc magát, h ő Nájki, mint az egyik válaszoló által belinkelt szandál), Hello Kittys, Play Boyos cuccok, neon színek, lábszárvédő/bokazokni, deszkás cipő/sapi, tornacipő utcára, csőnadrág, nagy bumszli napszemüvegek, Partynapszemcsi. Kb. ennyi ruhából és kiegészítőből.

Hajviseletből én is kerülöm a rasztát, na meg a konyot.

11/L

2010. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

ami nevetségesen áll rajtam.

inkább nézek ki jól a ruháimban kevésbé divatosan, mint, hogy egy szupertrendi kötözött sonkának nézzenek.

2010. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
semmilyen rózsaszín ruhát, kiegészítőt nem hordanék, állatszőrből készült bundát sem, szandál és zokni kombó, bokáig érő szoknya, cicanadrág:D
2010. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

deszkás cipő, állatmintás magassarkúk, strasszköves ruhák, cipők, nagylyukú neccharisnya, selyemszalagos fűző, hosszú, bokáig érő kabát, cowboy kalap, nagyvirágos fürdőruha, bőr "elegáns" hátizsák, zenekaros bő póló (de nőit is csak nagyon erősen indokolt esetben, és ilyen sztem nem lesz), zenekaros kapucnis pulcsi, lakkbőr fétis cuccok, meg társaik, susogós macinadrág


fehérneműből pedig a beépített mellet tartalmazó extra push-up melltartó


hajviseletben: több, mint 2 egymástól elütő hajszín együttesen, élénk színű póthaj, uv fényben világító műraszta, bordó hajszín, rózsaszín hajszín (többi jöhet :D), hajcsavarókkal göndörre formált feltűtött konty (az ilyen tipikus esküvői borzalomra gondolok), 80-as évekből ismert madárfészek frufrus hátul hosszú bundesliga frizura


sminkben: narancssárga és pink színű rúzs akkor sem, ha én lennék a világon az egyetlen, akinek nem ilyen a szája!


ékszerben: kereszt odaszögelt jézussal rajta, arcképes medál, intimpiercing, mellbimbó piercing, microdermal piercing, körömpiercing, szempiercing, fültágító

2010. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ennyien fikázzák a deszkás cipőt? fura:O

én amit nem az a klumpaaa:D meg beszaros gatya, bokáig érő szoknya, szandál+zokni, converse (blee), hellokittys playboyos akármit, balerina cipőt, undorito többszinű giccses mintás felsőt, nagymama pulcsit/ruhát, farmermellényt farmerdzskit, trapézgatyát stb...

16 lány

2010. aug. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Elég sok ilyen van, ráadásul egy része épp most 'trendi'.

-rózsaszín, világoslila, neonzöld, bugyikék, élénksárga és egyéb borzasztó színű cuccok

-idétlen mintás/feliratos/hatalmas márkajelzéses póló/ing

-ujjatlan póló/izomtrikó/hálós atléta

-mélyülepű, lógó nadrág

-nagyon feszülős, 'hereszorító' csőnadrág

-trapézgatya

-szakadt/agyonkoptatott farmer

-óriási csatos övek (ráadásul mögé tűrt pólóval), színes övek

-fehér zokni (sportoláson kívül), mintás zokni

-converse cipő

-deszkás cipő

-tépőzáras cipő

-hegyesorrú cipő

-makkoscipő

-slip on

-bakancs, csizma

-szandál zoknival, sőt, zokni nélkül se

-hawaii mintás/virágmintás nadrág/ing

-hálós bézbólsapka, horgászsapka

-póló zakóval

-farmering

-rövidujjú ing nyakkendővel és öltönnyel

-kapucnis, cipzáros pulcsi

-magasnyakú pulcsi/garbó

-bőrdzseki

-szőrös kapucnis kabát

-katonai/terepszínű cuccok

-ékszer/piercing/tetkó

Hajviselet:

-zselézett haj, középen/elöl felállított haj

-kopaszság

-szembelógó haj

-festett/melírozott haj

Jó hosszú lett :)

20/F

2010. aug. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!