Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez túl sok suliba, vagy belefér?

Ez túl sok suliba, vagy belefér?

Figyelt kérdés

Vettem egy bőr leggingst, és nagyon tetszik de nem tudom suliba nem túl sok e. Amúgy 18 vagyok és vannak akik nálam sokkal kihívóbban öltöznek, de azért felmerült a kérdés.

Amúgy úgy venném fel hogy valami sneaker (nike/vans/converse) plusz egy kicsit bő crop top de nem látszódik ki a hasam, mert magasderekú a nadrág. Ja és nyilván ha majd lesz jelenléti oktatás😅


2021. jan. 2. 20:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%
Suliba nem biztos, hogy jó ötlet (bár nálunk nagyon komolyan vették, sőt szerintem túlzásba is estek az öltözködés szabályozásával), de azon kívül szerintem fel lehet venni. Őszintén szólva nekem ez a "leggings nem nadrág" dolog már kb. olyan mint a "maradj otthon", hogy már mindenki reflexszerűen ezt kantálja bármiről is legyen szó.... Én sem vennék fel egy olyan leggingst feneket nem takaró felsővel, ami átlátszó vagy bevág és kilátszik belőle mindenem. Viszont egy vastagabb anyagú leggings szerintem kb. semmiben nem különbözik egy passzos farmertól vagy egy testhez álló melegítőtől, mert semmivel sem mutat többet.
2021. jan. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te elfogadod szerintem nem rossz összeállítás.
2021. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!