Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak magassarkúban, tűsarkúban...

Csak magassarkúban, tűsarkúban tudok járni!? Legalább 10 centi magasnak kell lennie, különben majd leszakad a lábam.12-14 órát simán elvagyok egy 13 centis tűsarkúban anélkül, hogy fájna a lábam.

Figyelt kérdés
Tegnap edzőcipőben mentem dolgozni, hát azt hittem meghalok, alig tudtam gyalogolni benne. A kérdésem a következő: más lány is így van ezzel, hogy csak magassarkúban tud járni?
2010. aug. 12. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez azt jelzi, hogy már az izmaid is eltorzultak, megrövidültek a sok magassarkútól és ha leteszed, akkor nyúlniuk kéne, de még nem tudnak. Nézd meg Jessica Parker lábát, hogy milyen csúnya élőben és deformált, meg visszeres a lába ennyi idő után. Vagy nézd meg Victoria Becham, meg Naomi Campbell lábfejét a sok magassarkútól.
2010. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudom, miről beszélsz. Mivel elég alacsony vagyok, egyre szoktattam a lábam a magassarkú cipőkre... jó, nem brutál magasra (mert a lábammal egyébént is vannak problémák)... és aztán, mikor vissza kellett szoknom a kisebb sarkúakra (szandálból összesen egyet sikerült találni, ami rendesen tartja a lábamat, meg magasabb is a sarka, na az úgy tönkrement, hogy megjavítani sem lehetett, és nyáron meg csak nem járok cipőben... ja, és 35-ös a lábam, szval nincs könnyű dolgom cipővásárlásnál :D)... olyan izomlázat kb. egy kiadós edzés után szoktam érezni, mint amit az első nap éreztem... bár hála a jó égnek pár nap után sikerült...


Nem tudom, fokozatosan szoktatni nem próbáltad?


21/L

2010. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!