Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak magassarkúban, tűsarkúban...

Csak magassarkúban, tűsarkúban tudok járni!? Legalább 10 centi magasnak kell lennie, különben majd leszakad a lábam.12-14 órát simán elvagyok egy 13 centis tűsarkúban anélkül, hogy fájna a lábam.

Figyelt kérdés
Tegnap edzőcipőben mentem dolgozni, hát azt hittem meghalok, alig tudtam gyalogolni benne. A kérdésem a következő: más lány is így van ezzel, hogy csak magassarkúban tud járni?
2010. aug. 12. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi!:) Én attól kikészülök ha 4-5 cm es magassarku cipoben egy ünnepségre elkell mennem vagy valamilyen vizsgára. a végére már járni sem tudok benne és legszivesebben sirva fakadnék. Nem tudom elképzelni te hogy tudod elviselni:) De egyébként biztos vannak ilyenek szerintem:)
2010. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
hát majd a gerincedtől kérdezd meg, hogy gondolja... ezek szerint mezítláb is szörnyen kényelmetlen járni, ugye? strandra is 13 centis tűsarkúban mész?
2010. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát ez nem túl jó dolog. Azt jelzi, hogy a lábad már el van deformálódva, gondolom nagyon sokat magassarkúzol.

Ugyan nálam is ez a helyzet, de nálam a 9 év társastánc az oka... gondolhatod hogy a tizenegynéhány centis sarkú tánccipőben 6-7 órákat gyakorolni naponta nem volt leányálom... :S

Azóta megbántam, hogy egyáltalán táncoltam, úgy szétb.szta a lábam hogy csak na, igaz hogy gyönyörű formás, de a térdem rohadtul fáj, magassarkúban nem annyira, lábfejem is eldeformálódott...

Én nem sokára megyek ortopédiára, lehet neked is ezt kellene tenned, bár hallottam olyat, hogy a nagyon lapos cipő sem egészséges. :)


20/L

2010. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, strandra gyógypapucsban járok, mert abban nem fáj a lábam. Sőt, itthon is abban vagyok.
2010. aug. 12. 19:52
 5/12 A kérdező kommentje:

Ilyesmiben:


[link]

2010. aug. 12. 19:52
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak és kizárólag jó minőségű, sőt kiváló minőségű cipőt hordok, zselés talpbetéttel. Futni is simán futok benne.
2010. aug. 12. 19:55
 7/12 anonim ***** válasza:
ja persze, a 13 centis cipőben, ne nevettess már... tuti nem érnél el egy bkv buszt vele:P
2010. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ezzel énis így vagyok :) sőt nekem volt,hogy még mikor küzépsulis voltam,úgy gondoltam hogy 1ik napról a másikra átváltok sportcipőre....1 hét múlva ínhüvelygyulladásom lett a nagy lábujjamban,azt mondták az orvosok,hogy túl gyorsan váltottammagassarkúról laposta :D

azóta nekem csak 1 sportcipőm van,1 futó cipőm és 2 lapos papucsom.ezeket mind pont úgy választottam ki,hogy kényelmes legyen :)


20L

2010. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem az ember egy idő után átszokik a magassarkúra, nekem is fura szoktt lenni, ha hirtelen átváltom.

Amúgy egyik se egészséges, se a nagyon lapos, se a nagyon magas, állítólag ideálisan ilyen 3-4 cm lenne, magasból meg max 5-6, különben nagyon tönkreteszi az izületeket...

Egyébként én 1-2 nap alatt átállok magasról laposra és fordítva is, szóval könnyű megszokni...

2010. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van.LAposban nagyon hamar megfájdul a bokám.De azért szoktam váltogatni,bár én is inkább a magassarkút részesítem előnyben,márcsak a munkám miatt is.
2010. aug. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!