Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Sinsay méretezése? F...

Sweetilla kérdése:

Milyen a Sinsay méretezése? Főleg a felsőkre gondolok.

Figyelt kérdés
Nem igazán találtam róla infókat, hogy milyen a méretezése, csak annyit hallottam, hogy kicsi. Nem nagyon szoktam ott vásárolni, egyszer rendeltem egy farmernadrágot onnan, és a mérettáblázat alapján a nagyobbat választottam (2 méretben szoktam farmereket hordani), és jó lett. Most egy pólót szeretnék rendelni, és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, hogy tényleg kell-e a nagyobb. Viszonyításképp 177 cm és 62 kg vagyok, általában S méretű felsőket hordok.
2020. nov. 29. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam onnan rendelni felsőket. nekem mindig jó volt az S méret. Sőt az XS es is de én kisebb vagyok. 160 centi.
2020. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kicsik a Sinsay ruhái, a nadrágok főleg.


Én 164 cm és 52kg vagyok, elég nagy mellekkel. Én így vettem S méretű felsőket a Sinsayben, de elég szűkek. Van, amiből kicsi volt az S-es, mert hónaljban szorított. Hosszúságra viszont jó az S-es, volt viszont amiből még rövid is volt.


Szerintem kicsi lesz rád az S-es, de majd látod. Elég kaotikus a méretezés mindenhol.


A Zarában 34-es cuccok a jók rám, a Sinsayben meg ugye az S, ami 36-osnak felel meg, van, hogy ott az is kicsi.

2020. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egy mèrettel nagyobbat veszek, mert megjártam már, hogy kicsi volt. M-es vagyok de Lest szoktam rendelni és tökéletes.
2020. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is M-es vagyok de sinsayes cuccokból L-es felsőket veszek. Kivéve a pántos topokat, abból az S-es jó rám.
2020. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 30. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!