Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korotokban vettétek...

Hány éves korotokban vettétek (akár anyutokkal, mamátokkal stb) az első melltartótokat, hányas méretet?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 20:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
59%

Én 42 vagyok, 75/80 B-s lennék, de nem hordok csak topot vagy trikót, és NEM üt át a mellbimbóm.

Mielőtt nekem támadnátok, a férjemnek így is megfelelek, más meg nem érdekel.

2020. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Neked lehet nem de másnak igen
2020. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
48%
21. Ahhoz képest, hogy nem érdekel más, eléggé zavar, hogy mások trikó helyett melltartót vesznek..
2020. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem zavar, csak válaszoltam.
2020. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
32%

Gyerekmelltartó volt 12 évesen, sztem kb 65A méretnek felelne meg. A hátam azóta is kicsi (mondjuk nagyon alacsony is vagyok), 65D lenne a méretem, de azt nagyon ritkán kapok, 70C-s a legtöbb, amit most hordok. Már 2-3 éve változatlan (előtte kicsit nagyobb volt, mert kövérebb voltam), szerintem nem fog nőni magától.


Amúgy ennyi erővel egy A kosaras nő se hordjon melltartót, sőt a B-seknek se nagyon kell. Nincs mit tartani, azt meg hogy mondhatják, hogy nekik átlátszik, hiszen valakinek itt a gyakorin NEM?

(Irónia!)

2020. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!