Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a kedvenc ruha,cipő és...

Melyik a kedvenc ruha,cipő és parfüm márkád?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
1 es vagyok miért pontoztak le ? -.- már 1 sajátos válaszom se lehet egy direkt ilyen kérdésre ?
2020. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Metionin ***** válasza:
87%
10: azt nézem én is :D szarjanak sünt akkor...én felpontoztam mindet mert eddig nem is tudtam hogy pl. az Alchemy gyárt cipőt is.
2020. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
#12: Gyárt. Nem is akármilyet, nem is akármennyiért. 😄 De imádom az enyémet.
2020. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon szeretem a luxusmárkákat, sajnos annyira nem megy jó la szekér, hogy ilyen designerekkel legyen tele a ruhatáram, de akadnak a nagy márkákból is egy-egy ruha, kiegészítő, stb. (Gucci, Prada, meg a többi).


Kimondott kedvencem nincs. Elég vegyesen fogyasztok.

De annál maradva amiből van több is, és szeretem:


Ruha: La Martina, Ralph Lauren

Cipő: Többnyire Ralph Lauren, Hilfiger, néha Lacoste.

Parfüm: Prada Luna Rossa, Paco Rabanne 1 Million, Jean Paul Gaultier Le Male.


De mint mondtam... Nem feltétlen ezek a kedvenceim. Sok ruhám van, sok márkából. Nem szeretem egyiket jobban, mint a másikat.


Ha pénz nem számítana, valószínűleg a felső kategóriából válogatnék többnyire.

Szóval azért az anyagi helyzete is meghatározza mindenkinek, hogy mit "szeret". Lehet valaki H&M ből vásárol, de nem azért mert szereti. Hanem mert azt teheti meg. Közben minden vágya, hogy tetőtől talpig Gucciban legyen. De nem teheti, úgyhogy marad a FastFashion.

2020. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#14 Turival próbálkoztál már vagy annyira nem szereted másod kézből a ruhákat? Bár kis szerencsével kifoghatsz címkéset is. Nekem turiból van már címkés Ralph Lauren, Hilfiger, Guess, Love Mochino stb. ruhám is, bár nem a márkára megyek, inkább a minőségre, de valóban sokszor ez a kettő párban jár. Viszont fogtam már ki teljesen noname, de annál minőségibb dolgokat is, most ősszel pl. kasmír, merinoo gyapjú pulóvereket is.
2020. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

Ha milliomos lennék, akkor sem szórnám el a pénzt méregdrága ruhadarabokra csak azért, mert egy felhypeolt luxusmárka terméke. Max. 1-1 darabot vennék, ami TÉNYLEG tetszik, és beleilleszthető a személyes stílusomba. Az ilyen kegyetlen nagy logókkal ellátott sznoboskodó daraboktól meg kiráz a hideg. 🥶 Undorodom attól, amikor valaki csak azt tudja mutogatni, hogy hány forint van (csak) a testén.

A ruhatáramból és is simán magamra aggathatnék pár milliót. Nem kéne sokáig keresgélnem, mert a speciális, egyedi tervezésű, kifejezetten a szubkultúrámnak gyártott ruhadarabokat szeretem, amik mint tudjuk, nem olcsóak. De nekem ez a személyes stílusom, amihez párosul egy sajátos világnézet is. Nem váltogatom őket félévente, ezekhez a darabokhoz kötődöm is. Szerintem jól állnak, és nagy becsben tartom őket, a tiszavirág életű divathullámok pedig nem érdekelnek.

Persze, pl. valaki rajong egy együttesért, és merch termékeket vesz tőlük, pólókat, gyakran külsőségeiben is hangsúlyozza, hogy mely tábort erősíti. Elképzelhető az is, hogy valakinek pl. egy híres tervező a példaképe, szereti a formatervezéseit, a személyére is felnéz, és a rajongója, ezért különleges darabokat gyűjt tőle. De sajnos ez a ritkább eset.

Nem azt mondom, hogy senki más ne viseljen ilyen ruhadarabokat, és azt sem, hogy ezek nem lehetnek elegánsak és dekoratívak, de rengetegen csak felszínességből, magamutogatásból viselik ezeket, hogy ezzel mutassák, ők “valakik”.

Nem egy kérdésbe futottam bele, ahol a kis 16 évesek kérdezgetik, hogy most milyen márkák menők a tinik körében, milyen márkájú “drágább” táskát, cipőt, ruhát vetessen a szüleivel, mert ha nincs rajta egy jól látható logó sem, az osztálytársai csórónak könyvelik el, és ki fogják nézni.

Ezek az igazán szomorú dolgok.

2020. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
Továbbá olcsó, ismeretlen márkájú darabokból is össze lehet állítani elképesztően ízléses szetteket, és csak luxusmárkák termékeinek egyvelege is eredményezhet kifejezetten diszharmonikus, nem éppen dekoratív látványt.
2020. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!