Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsit molett 21 éves srác...

Kicsit molett 21 éves srác vagyok, hol, milyen ruhákat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy igazából bármit atlálok ami jól néz ki, vagy nincs méretben, vagy hülyén áll rajtam, vagy nem tetszik senkinek, stb... 190 centi vagyok és kb 117 kg, de ez a felesleg főleg a hasamra/csípőmre, mellkasamra megy. Egy szimpla fekete ing és nadrág is sz..rul áll rajtam. Én halál komolyan mondom, miután múlthéten elmentem egy barátommal nézni pár ruhát, belém vágott a dolog egy óra cseszekedés után, hogy basszus, még az sem sikerül hogy olyan ruhát találjak, ami kényelmes, amiben normálisan nézek ki, de annyira belémütött hogy még ez sem sikerül, hogy 4 napig egyáltalán nem beszéltem szó szerint senkivel, a szobából is csak fürödni, mosdóba mentem ki, meg kajálni... Ja, mentálisan egyáltalán nem vagyok a toppon. És az, hogy még ez sem sikerül, ebből sincs egy totál minimális sikerélményem, csak lentebb kalapál.
2020. okt. 6. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nehéz találni :( Körül kell nézni mindenhol. Ha találsz gatyót azt veszel ha felsőt valahol akkor azt.

Reserved,C§A ,Berska, stb...ilyen helyeken szoktunk nézelődni. Időnként még piacon is ki lehet fogni egy két jó darabot. Tudom mit érzel én is lehangolódok sokszor amikor így járok. beviszek egy halom cuccot a próbafülkébe és semmi nem jó :( Vagy mert nem tetszik magamon,vagy kicsi.

2020. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak nekem van mázlim, de ugyanekkora vagyok kb, 187 magas és 120kg, de farmert például normálisabb márkákból, mint Levi’s, Mustang vagy G-Star simán találok. Nyilván Bershkaban és ilyesmi helyeken nem:D

Téli kabátot és vékony őszi dzsekit konkrétan Zaraban vettem. Bár lehet, hogy teljesen más alakkal rendelkezünk.

2020. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 köszi a válaszod, nézem az oldalakat amiket írtál.

#2 az valószinű, nekem nadrágból 42-tes kell kb, pólóból meg olyan 2xl talán? Van most egy 46-47-esnek méretezett ingem, de az elég bő rám, szóval olyan 44-45-ös lehet talán a jó.

2020. okt. 6. 12:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked mas probelmad is van, fokent fejben. Egy kis onbizalom, teso :)
2020. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ing: Mérd meg körbe a nyakad. Ahány cm akkora ingméret kell. Egyébként normálisabb helyen segítenek az eladók is.
2020. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kicsit molett vagy, 30 kiló túlsúly van rajtad. Ez minden, csak nem kevés. Javaslom, hogy add le ezt a túlsúlyt és egyszerűbb lesz az öltözködés.
2020. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Fogyj le aztán vékonyan könnyebben tudsz ruhát találni.

Kövéreken szinte semmi nem áll jól.

2020. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 az agyhalottakon se, mégis fel szoktál öltözni
2020. okt. 18. 22:51
 9/9 anonim válasza:
0%
De legalább vékony vagyok haver:D
2020. okt. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!