Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vigyek gólyatáb...

Milyen ruhákat vigyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
jövőhéten lesz, segítenétek miket tegyek be?
2010. aug. 7. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
erre én is kíváncsi vagyok..nekem meg 2 hét mulva lesz:)
2010. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
olyat amiárt nem kár mert rám verte az egyik srác a farkát és utána lekellet szopnom és anyám elött nehezen magyaráztam ki h mi az a ruhámon :SS
2010. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Én is jövő héten megyek. :)

Szerintem oylan arany közép út. Leginkább. :S

Én vinni fogok: csőtopp, farmer (mini) rövidgatya, csőfarmer, fehér csőgatya, ilyen öves tunikát, sima, egyszerű fehér toppot, fekete trikót, fekete cicagatya szal ilyeneket.

Azért ezeket, mert ugye most fogunk bemutatkozni egymásnak és az 1. benyomás elég fontos->csinos ruhák.

Ugyanakkor túl se szabad öltözni, mert az ellentétes hatást vált ki, mint amit akarnánk. :D

2010. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, milyen gólyatábor lesz. Nálunk sátorozós-túrázós volt, meg mozogtunk egész nap, szóval senki nem öltözött csinibe.
2010. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen vigyél sok játszósruhát, csini cuccból elég max 2 váltás.
2010. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hova mentek. Nekünk is ilyen erdőben sátrazós, táborozós volt, mint az egyik előzőnek, és ott bizony alaposan megszívta az, aki cuki kis ruhácskákba vagy cipőcskékbe érkezett. Szóval oda olyan ruhák kellettek, amit nem sajnálsz, ha véletlenül ottmarad, vagy tönkremegy.

Persze más a helyzet ha a gólyatábor a Balatonon vagy a Velencei-tónál van, és strandoltok egész nap. :)

2010. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Gondolom nem egyetemi gólyatábor mert egy huszonéves nem lenne ilyen tanácstala. Szóval egy 14-15 éves fiú ráverte erre a válaszadóra és utána még le kellett szopni mert maradt benne még egy löketre férfiasság. Ezt komolyan beveszi valaki?

Egyébként meg úgy válogasd, hogy ezekben fognak először látni az új osztálytársaid. Ha túl slampos az se jó, de ha koktélruhában mész az se jó. Az ilyen táborokban szoktak lenni sportos feladatok úgyhogy úgy készülj. Ja és nyilván millió fotó fog készülni amit a szalagavatón elszeretettel levetítenek úgyhogy erre is figyelj.

2010. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!