Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted milyen korosztálynak...

Szerinted milyen korosztálynak való ez a cipő?

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 14. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Az én ízlésemnek ez marha ódivatú. Régen a gimis osztálytársam járkált ilyen cipőben. Szegény cicagatyával és térdig érő otthonkával hordta. Sosem felejtem el.😧
2020. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Jó ez annak, akinek stílusa. Farmerral hordanám, én 40 éves vagyok.
2020. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Kislányos? Én ezt inkább 30 fölötti nőn tudnám elképzelni.
2020. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk 13-65. Hétköznapra, egyetemre, bevásárolni, barátokkal találkozni simán felvenném, munkahelyre dresscode függvénye. Farmerhoz, lazább ruhákhoz illik, kosztümhöz nekem nem elég elegáns és a legtöbb kosztümhöz egyébként sem túl előnyös a magasabb szárú csizma. Randira helyszín függvénye, kávézóba, kisvendéglőbe teljesen jó, puccosabb étterembe ahova mondjuk alkalmi ruhában illik beülni nekem megint csak nem elég elegáns. Mondom úgy hogy ha arra számítasz hogy a randira pólóban/pulcsiban/laza ingben érkezik a partnered akkor simán vedd fel, ha várható hogy nyakkendőt köt és zakót vesz akkor keress elegánsabb darabot. 22N
2020. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ugyan ilyen csizmám tavaly télen, kényelmes volt, én simán felvettem a hétköznapokon a munkahelyemre, de randizni is voltam benne. Én is tapasztaltam, hogy nem túl jól tapad a talpa, hiába recés, nálunk van egy park egy füves lejtővel, amin át szoktam vágni, ott eső után volt, hogy nem tudtam feljönni benne.

29 vagyok.

2020. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy tök átlagos őszi/téli cipő, tipikusan az, ami 15 és 70 évesen is elmegy. Én simán felvenném randira, még akkor is, ha sokat sétálunk, mert alacsony és vastag a sarka.
2020. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!