Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted milyen korosztálynak...

Szerinted milyen korosztálynak való ez a cipő?

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 14. 12:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
74%

Amelyik felveszi.

Különben tavalyelőtt dettó pont ilyen bokacsizmám volt, de csak amolyan szaladgálós célra, tehát lekísértem suliba a lányomat, faluban beugrottam kisboltba, aztán ennyi.

Bevásárolni, dolgozni más fazonban jártam.

35N

2020. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én igazából bármilyen korú emberen el tudom képzelni.
2020. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Dolgozni gondoltam, azaz elegáns helyekre, akár randira is.


Néha ránézek olyan kislányos. De lehet csak beleképzelem.


27N

2020. szept. 14. 12:34
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Persze a megfelelő szettel és nem susi melegítővel:) F
2020. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Huh,hát a te ízlésed te ismered. Én azért írtam, hogy amolyan szaladgálósnak vettem, mert arra jó volt, suliba ugyanis mi mindig loholtunk. Mivel magassarkút hordok az esetek 98%-ában, így nekem nem lett volna jó máshova, csak ahova rohanni kell.

De ha neked kényelmes meg tetszik, akkor miért ne?

Különben annyira szerettem, hogy mikor kezdett kopni, kint az udvaron a sziklakertek matatásánál ebben voltam amíg nagy meleg nem lett. De télen havat is túrtam el benne.

Egy hátránya viszont van, rettenetesen csúszik nedves járólapon. Tudom, mert ebben vágódtam hatalmasat a teraszon, úgyhogy ha megveszed, csak óvatosan.

2020. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a stílusod, alapvetően nekem kettős a véleményem vagy egy 10-12 évest vagy egy mamikát képzelek el ilyenben, de van olyan huszonéves ismerősöm aki hasonló cipőket hord és teljesen beleillik a stílusába
2020. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor randira felejtős?
2020. szept. 14. 13:07
 8/16 anonim válasza:
100%
Ha nem olyan magassarkú-rajongó vagy mint én, akkor jó randira is, bár vacsorázni nem mennék benne akkor sem, ha nem 20 éve hordanám imádott magassarkúimat.
2020. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Miért nem mennél vacsizni benne? Esetleg linket is fogadok milyennek kellene lennie a vacsihoz. Tényleg érdekel a véleményetek.
2020. szept. 14. 13:29
 10/16 anonim válasza:

Az lényegtelen szerintem, hogy én miért nem veszek fel ilyet vacsorázni, én nem te vagyok, nem a te ízléseddel, neked kell,hogy kényelmes legyen.

Mivel nagyon ruhapárti is vagyok, így nekem ez is közrejátszik a magassarkúban. A tűsarkú magassarkúakban.

De tényleg neked kell hogy kenyelmesen érezd magad. Éttermekben meleg van, egy vacsora nem 5 perc, kényelmetlen lenne nekem. Tűsarkúak praktikusak, kocsiba be, étteremnél kiszállunk, vacsi után kocsiba vissza, nekem ez komfortos.

2020. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!