Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16-19 évek fiúk! Nektek...

16-19 évek fiúk! Nektek tetszik, vagy aranyosnak találjátok amikor egy lány nagyon nagy pólókban és pulcsikban járkál?

Figyelt kérdés

#ruha #oversized póló #pólópulcsi
2020. júl. 10. 21:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem vágom, mi lenne olyan “aranyos”, “cuki” egy tipikus tucatribizli pulóverben/pólóban. Mert az a helyzet, hogy manapság ez főleg az ilyen Ariana Grande / Billie Eilish majmoló kistinik körében divat.
2020. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4%

10!

Igazi férfi!

A 11-essel is vigyázni kell mert ő is én volnék!

2020. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Igen én igazi férfi vagyok nem úgy mint te a kislányos harisnyádban🥰
2020. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
tesom sztem lehet aranyos de attol fugg mi van azon a pulcsin vagod
2020. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
46%
Szerintem nem, unalmas. Nyilván vannak lányok akiken cukin áll de az elég kevés és nem látszik tőle az alakja ami zavar (nyilván nem jó ha mindene kinn van)
2020. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Én az oversized pulcsi + skinny farmer kombót kifejezetten szeretem. Inkább átlagos magasságú, vékony lányokon áll jól. A molettséget ez sem takarja el, az alacsony lányokat meg mégjobban törpíti.
2020. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az oversize pulcsik csak akkor állnak cukin lányokon, ha a lány elég vékony és kicsi. Nekem hirtelen ázsiai lányok jutottak eszembe, akiken tényleg aranyos. Pl.

[link]

[link]

[link]


2 évvel ezelőtt jelenősen több kiló voltam, mint most. Akkor ovesize pulcsiba folyton megkaptam, hogy biztos rejtegetni akarom a feleslegem, és azért hordok ilyeneket. Most ha felveszem (45-50 kg között) néha aranyosnak neveznek benne, de inkább csak féltő pillantásokat kapok, hogy remélik nem fázok meg.

2020. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
21%

16.

Ez szép látvány valóban, mint egy almába szúrt két húrkapálca.😄

2020. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!