Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ing alatt látszódó...

Fehér ing alatt látszódó mellbimbó? (férfi)

Figyelt kérdés
Mit lehetne tenni, hogy ne legyen feltűnő? Valamennyire szőrös is körülötte, az is látszódik. Mit lehetne ez ellen tenni? Borotváljam ott le? (Egyébként nem szoktam soha azon a tájékon)

2020. jún. 24. 20:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9 A trikó is látszik a karjánál.


#10 Igen, hallottam ezekről. Csak erre sajna már nem lesz lehetőségem. Holnap vizsga :/


Lehet marad a borotválás vagy leszarom és felveszem a kék inget, mondjanak amit akarnak..

2020. jún. 24. 21:47
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal kevésbé ízléstelen latvány egy átütő trikó mint egy átütő mellbimbó
2020. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is kilátszik néha. Nem ingben, de szűkebb pólókban van hogy kidomborodik. A szőr nem látszik, annyira vékony anyagú, átlátszó ingeket nem hordok.
2020. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok ismét. Ezt az aláöltöző pólót télen még el tudom képzelni. De nyáron kánikulában megsülnék ha még egy réteg ruha lenne rajtam.
2020. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők is kibíják valahogy a melltartó viselést nyáron is ès ez csak egy ket alkalom amíg vizsgázik.
2020. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!