Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ing alatt látszódó...

Fehér ing alatt látszódó mellbimbó? (férfi)

Figyelt kérdés
Mit lehetne tenni, hogy ne legyen feltűnő? Valamennyire szőrös is körülötte, az is látszódik. Mit lehetne ez ellen tenni? Borotváljam ott le? (Egyébként nem szoktam soha azon a tájékon)

2020. jún. 24. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Valamennyire szőrös is körülötte, az is látszódik. "


Milyen sűrű az, hogy látszódik? :D


De egyébként egyszerű megoldás ha pólót veszel az ing alá. Vagy borotváld. (Vagy szard le, mert nem olyan nagy dolog).

2020. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Polo vagy atléta, illetve én a boltban ezeket direkt ellenőrzöm, nekem is sötétebb színű és könnyen at látszik nem megfelelő anyagú ing esetében. Ezért minden nyári, vékonyabb ingem színes, ezt tudom meg javasolni, ha nem kötelező a fehér.
2020. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát eléggé.. ezzel lettem megáldva :D

Az egész hasi+mellkhasi tájékomon ott a leghosszabb és legtöbb a szőr :S

2020. jún. 24. 20:34
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát vizsgára megyek, legszívesebben nem ezt venném fel.. csak lehet megszólnának, ha pl a sötétkék kockás ingembe mennék :D
2020. jún. 24. 20:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Zakó? Öltöny? Azon csak nem üt át ;) vizsgán egyébként jó esetben a tudásodra figyelnek, ha egyszeri alkalom, valóban felesleges foglalkozni vele
2020. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szakmai vizsgára megyek. Most írásbeli lesz, jövő héten szóbeli.

A behívóra azt írták írásbelire farmer/fehér ing, szóbelire meg ünnepélyes megjelenés. Szóval a szóbelire gondoltam, hogy öltönyt veszek.

2020. jún. 24. 20:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Huz alá vastag polot ennyi
2020. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam pólóval, hát.. annak is látszik a karjánál, hogy van alatta. Meg a nyakamnál is látszik.. v-nyakú lenne jó, csak olyanom meg nincs fehérben.
2020. jún. 24. 20:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy trikót kene alá felvenni
2020. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek külön ing alá készült, vékony, varrás mentes pólók/trikók, pont ezt a feladatot látják el. Azok nem rendes pólók, csak erre jók. Maximum 1000Ft egy ilyen a H&M-ben, van fehér, fekete, szürke. Érdemes legalább egy darab fehéret beszerezni.
2020. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!