Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány darab fehérneműtök van?

Hány darab fehérneműtök van?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Most csak a te kedvedért megszámoltam.

24 bugyi. 7 melltartó. 14 pár zokni. 15 pár bokazokni. 3 harisnya.

21/L

2020. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Úgy 25 bugyi, 15-20 tanga, 25 melltartó. Illetve zokniból 45, plusz 5 bokazokni.


A bugyiim egy része még gyerekkori, melyek még használhatóak, de általában csak mensikor hordom őket.

A melltartóim egy része szinten gyerekkori, épp nemrég válogattam és 5-öt el kell ajándékozzak, mert már nem jó a méret.

A többi fele sportmelltartó még régenről, amikor naponta kellett cseréljem, mert nem olyan anyagut vettem amibe nyugodtan lehet izzadni.

A zoknik... kb a fétisheim :D najó, nem ennyire durva, de imádom őket és mindenféle mintából van.

2020. jún. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Kb 50 bugyi, kb 15 melltartó.
2020. jún. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bugyiból kb 40-50, de ebből 8-10 csak mensihez van. Van 10 melltartóm, öt bodym, két harisnyatartóm. Harisnyából, combfixből és harisnyazokniból három fióknyi, passzolom, h mennyi lehet, mert a vastagabbak is köztük vannak, amiket hűvösebb idöben hordok csak, és a vékonyak meg relatíve gyorsan cserélődnek. Sima zokniból meg van 3db ami boka alatt végződik (általában edzéshez hordom), van két hosszabb szárú (télen csizmába) Meg 2 ilyen kis pici balerina cipőbe való titokzokni, de azt nem hinném, h hordani fogom, mert olyan idétlenül fest benne a lábam, és egy harisnyazokni 1000x kényelmesebb, mint ez.
2020. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kb 10 tanga,és 15 boxer.
2020. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!