Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokszor látok olyan öltözetben...

Sokszor látok olyan öltözetben fiatal lányokat, hogy egy bő, fehér (nem czipzáros!) kapucnis pulcsit viselnek, valamilyen csőnadrággal. Ez szerintetek honnan ered? Lányok, vannak itt köztetek olyanok, akik szeretik ezt a szettet?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem kritizálni vagy leszólni akarom ezt a stílust, mert nem mondom, hogy nem tetszik. Szerintem tök laza és aranyos. De egyben olyan kis érdekes is :D Nem az a szokványos fiatal tinilányos öltözék, és manapság tényleg egyre több ilyet látok a városban.

2020. jún. 20. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
hip-hop ,hugomnak van epp ilyene.
2020. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Jajj! Hát honnan jött volna ide nagy hazánkba?!

Ahonnan a másik anyanyelvünk is ered, mégpedig az amerikai egybesült állatokból.

Minden szhar onnan jön ez nem kérdés...

2020. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
rasszista dög, ha már lepontoztatok.
2020. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem ez egy átlagos kényelmes viselet. Leggings + pulcsi. Általában edzőterembe járok így.
2020. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem, hétköznap felkapósnak teljesen jó, kényelmes.
2020. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te eddig hol éltél, hogy nem láttál kapucnis pulcsit, és így meg vagy lepődve rajta? Vagy mi ennek a kérdésnek a lényege? :D
2020. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!