Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell hordani a labszarmel...

Hogy kell hordani a labszarmelegitot?

Figyelt kérdés
Lattam a boltban, nagyon megtetszett, de nem mertem megvenni, mert nem tudom pontosan, hogyan, mivel kell viselni, hogy ne legyen gaz. Valaki el tudna mondani, mire, mivel lehet felvenni?
2008. nov. 24. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
általában azok hordják akik táncolnak, sportolnak, tornáznak, hogy a bokájuk védve, melegen tartva legyen, de te is nyugodtan megveheted otthon hordani. Én úgy szoktam hordani, hogy egy nagyon kicsi részen a sarkamon marad, hogy ne csússzon le, és ameddig lehet, felhúzom.
2008. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Én pont ma láttam olyat, hogy a csőnadrágra ráhúzva hordták. Hát valami förtelem volt. Vérciki.
2008. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam hordani, hogy a csizmába belehúzom és egy kicsit feljebbhúzom a lábszárvédőt, hogy kilátszódjon. Persze a csizmámmal egyszínű.
2008. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ősszel hordtam balettcipőhöz, kicsit ráhúzom a sarkamra, hogy ne csússzon fel, aztán olyan féllábszárig húzom fel és farmerszoknyát veszek hozzá. Nyugodtan hordhatod utcán is, nem csak otthon. Vastag harisnyára is ráhúzhatod, melegít és divatos.
2008. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
ehh.első válaszolónak üzenem hogy ő a vérciki, maradi kis otthonülős senki.
2009. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
már nem azért hogy megbántsam a borsónyi agyadat, de sztem az vérciki, ha kimész egy ilyennel az utcára... NEM ARRA TALÁLTÁK KI
2009. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor?-.-"
2009. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a táncosok, ezesetben aerobik, stb. bokáját védte
2009. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!


En is imadom a labszarmelegitot, huvosebb idoben kivetel nelkul minden nap hordom. Ilyenkor csak neha, meg otthon. Nagyon sok otletem van, es szivesen fogadnek en is mindent.

Az emilcimem legwarmers@freemail.hu :D, ide is irhat barki.

Kepeket fogadnek legszivesebben, kuldjetek.....

En hordom szoknyaval, shorttal, nadraggal, magassarkuval, sportcipovel, de legjobban terdig ero csizmara rahuzva szeretem. Csizmara a hosszabbak a jok szerintem, amik bordasak, balettcipellohoz es sporthoz az aerobicos...ha a kerdezot erdekel nagyon sok otletem van....Irj privatban az emilemre vagy aki csak akar itt is imadom ezt a temat! Van ezer meg egy fajta...szuper mind....

puszi Harisnyaslany

2009. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocsi latom, hogy a kerdes mar egy eves, ez esetben tapasztalatokra is kivancvsi vagyok nagyok, mivel hosz syereted legjobban....
2009. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!