Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a szoknyámhoz,...

Mit vegyek fel a szoknyámhoz, hogy ne fagyjak szét a holnapi táncbemutatón, ami kint lesz a suli udvarán?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
harisnya?valami szebb ami vastag. szerintem
2008. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok, re3ndben van hogy harisnya, de milyet? a vastag pamut elég csúnya szoknyához...:(
2008. nov. 24. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen a szoknya. Erről nem tudunk semmit. És én is hosszú csizmát és vastag pamut harisnyát hordok télen. Egyébként nylon harisnyából is van vastagabb. Ha meg táncolni fogsz, akkor mozogsz, tehát nem fogsz fázni.
2008. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
zöld bársonyszoknya
2008. nov. 24. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nállunk a plázába(nem pesten)nagyon szép fekete harisnyát láttam ami nem pamut! és elég vastag volt szerintem szerezz be egy olyat gyorsan.
2008. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én ugy szoktam h felveszek 1 harisnyanadrágot,rá cicinadrágot,és hosszu csizma...És nem szoktam fázni
2008. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cicinadrág xdd bocs de jót nevettem rajta: D
2010. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!