Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Moldelkedni szeretnék de...

Moldelkedni szeretnék de nincs rá pénzem (a portfolióhoz és egyebekhez) mit tegyek?

Figyelt kérdés

164 cm magas vagyok, barna, hátközépig, érő hullámos ,hajam van, egyenes tartásom, járásom. Sajnos még sosem volt lehetőségem kiprobálni magam.

légyszi segítsetek!!!!


2010. júl. 30. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
jó esetben is csak fotó modell lehetnél a magasságot szerint, ha portfoliót akarsz akkor csinálj TFCD fotozás...
2010. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tul alacsony vagy! És hogy segitsünk? Hidd el, modellnek születni kell, ha egyszer nem vagy olyan tipus akkor kár probálkozni.
2010. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
modell azthiszem 170 cm-tol lehetsz, de te csak 164 vagy, amugy modelkedni nem olyan konnyu, arra szuletni kell.
2010. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mondj le róla, nem vagy alkalmas modellnek.

eleve egy nagy kamu, amikor neked kell fizetgetni a képekért, meg ez a fotómodell dolog is. nincs olyan, hogy csak fotómodell.

2010. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!!!

Csak én vagyok ilyen esetben vagy másnak is van ilyen álma??

Remélem lesz aki majd tud segíteni! (és nem csak szorakozik!)

2010. okt. 28. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetsz? Fel kéne nőni.

Most hiába vágyakozol olyan dolog után, amire se lehetőséged, se adottságod. Ha nem vagy legalább 173centi és ehhez max 50kiló, akkor inkább akarj énekesnő lenni, vagy királylány.

Ha lenne pénzed, ami nincs, csináltathatnál egy portfóliót, aminek az összes haszna, hogy kitehetnéd facebookra meg iwiwre. Ha alkalmas lennél modellnek, akkor már rég felajánlották volna, hogy megcsinálják ingyen a portfóliód, mert van benned lehetőség.

Persze ha még nem múltál el 12, akkor megnőhetsz még. De szerintem akkor is kinövöd. Szar, tudom, de ez van.

2010. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is nagy álmom volt, hogy modell lehessek, én mondjuk 171 centi vagyok és 53 kg (mikor a castingon voltam, csak 49 voltam...), és kötöttek velem egy 1 éves szerződést...

az igaz, hogy ahhoz, hogy elindulhass a modell pályán kell egy portfolio. Anélkül szóba sem állnak veled, és azt sajnos az esetek nagy részében neked kell állnod.

Van egy barátnőm, akit kiszúrtak az utcán és felkértek egy fotózásra, egy munkához. Azt megcsinálták vele, és utána neki is pénzért meg kellett csinálni a portfoliót és a tanfolyamot, mert nem álltak volna szóba vele többet. Vannak persze kivételek, akikben nagy reményeket látnak, de ez általában nem a 170 cm alattiak esetében igaz...De van egy csoporttársam az egyetemen, aki 163 cm körüli, mint Te, és mégis befutott modell.

Remélem sikerül neked is elérni az álmod! :)

2010. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szórakoztak az előttem szólok, hanem az igazat mondták. Sajnos annyian akarnak modellnek lenni, olyan bő a választék, hogy a mai világba a te magasságoddal esélyt sem adnak, kivéve ha nincsen valami protekciód, vagy sok pénzed! Utóbbi nem áll fel, és kétlem hogy lenne bármilyen ismeretséged is. Tini újságokba talán bekerülhetsz, viszont ez számodra csak hobbiként lenne űzhető. Hidd el, ha született tehetség is lennél, másfél-két év alatt rég kiöregedsz a szakmából. Szóval, szerintem nézz más szakma után, ami még nagyon érdekel, a modellkedést pedig tartsd hobbi számon. A tini újságokba, pl. az Im-be régebben láttam felhívásokat, hogy lányokat keresnek az újságbeli képekhez, oda pl. jelentkezhetnél. Vagy reklámplakátokra is felvennének szerintem, ha betöltötted a hozzájuk szükséges kort, és megfelelő is vagy. Ugyanez a helyzet a tévé reklámokkal is. Szerintem számodra csak ezek a lehetőségek vannak. Vagy csinálj egy oldalt, és kérd meg az egyik barátnődet, aki jól tud fényképezni, hogy készítsen pár képet rólad, azt egy pici restaurálás után pedig tett fel. Ajánlom, hogy igényes, szép desinggel tervezd meg, és kétnyelvű vagy esetleg három legyen. Úgy éri meg, kitudja - bár erre nagyon pici az esély - valaki szakmabeli felfigyelhet az oldalra. :)


Remélem segítettem.

2010. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is álmom volt, hogy modellkedjek. Fizettem portfólióért, munkát persze nem kaptam. Azóta felnőttem, rájöttem, hogy én nem illenék be a modellek közé: szépnek tartom magam, de nincs meg benne az a vmi, ami a modellnek kell...nem is tudom mi... :)

Aztán megtaláltam önmagamat, más céljaim és álmaim lettek és most azokért dolgozom, úgy néz ki sikeresen :)

2010. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kiskorom óta ez az álmom, hogy modell lehessek. És vip-en egyszer csak kaptam egy levelet amibe az állt, hogy szeretne velem dolgozni a pasi, és kiderült, hogy magyarország 3. legjobb fotósa. Elementünk hozzájuk és csináltak rólam tesztképeket. Majd 100 ezer forintért csináltak nekem egy portfóliót, és nyáron elvégzek egy tanfolyamot. Itt megtanulom, hogy sminkeljem magam, hogy csináljam meg a hajam, hogy pózoljak, hogyan menjek a kifutón..stb. Ez is pénzbe kerül. Engem ugy "fedeztek" fel ugymond, de ha nem fizetek a portfólióért akkor nem tudnak velem mit kezdeni, ez olyan mint pl.: te fodrász szeretnél lenni, de hiába akarsz az lenni, ha nincs hozzá sulid. Szóval azt tanácsolom neked, hogy ha van elég pénzed akkor vágj bele, mert akárki csinál neked portfóliót de nem biztos, hogy munkát kapsz, mert lehet nincsenek meg az adottságaid hozzá. Én 172 cm vagyok és 50 kg. Te nagyon alacsony vagy hozzá.:| Amúgy meg ha megcsináltatod és nem kapsz munkát feleslegesen dobtál ki érte több száz ezret..Azt tanácsolom , hogy te más után nézz.:)
2011. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!