Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kimostam a fehér vászon cipőm...

Kimostam a fehér vászon cipőm és sárga foltok maradtak rajta száradás után. Valahogy ki tudom szedni ( ollón kívül :-) )?

Figyelt kérdés

Kézzel mostam, nem túl meleg, mosószeres vízben. Vulkanizált talpa van, így gépbe amúgy sem tehettem volna. :-/

Nagyon bosszant, mert amúgy semmi baja nincs és szerettem fehéren, nem akartam befesteni, de más ötletem nincs rá..



#folt #cipő #vászoncipő #elsírom magam :-‘(
2020. máj. 10. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Én még nem próbáltam, de egyszer láttam valahol, hogy szódabikarbónát és fehérítőt összekevertek egy tálban, egyenlő arányban, és belemártottak egy új fogkefét, és azzal tisztították. Hátha segít :)
2020. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mosogepben mostad?

En mindent kiprobaltam, oxi, hipo, florasept, folttosztitok, szappan, mososzoda, stb. mindentol sargas barna foltos lett. Mostam 15 perces programon gépben, kézzel. Szárítottam napon, meleg szobában. Semmi nem használt. Végül bevagtam a gépbe 1 órára 40 fokra egy kis fehér ruhakhoz valo mosoporral es egy nagy rossz torolkozovel és végre hófehér lett :) Próbáld ki hátha.

2020. szept. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!