Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok maxiruhát venni?...

Hol tudok maxiruhát venni? Konkrét üzletre vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
163 cm vagyok. A márkaboltiakkal az a bajom, hogy vagy nagyon hosszúak, vagy nagyon drágák. Tehát kínai üzletet is mondhattok. Budapesti vagyok. Köszönöm!
2010. júl. 28. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a problémám, pedig nagyon szeretnék egyet... nekem azt mondták, hogy vagy eredetileg kínában is forgalmazott termékeket kell megnézni (mivel ott kisebb az átlagmagasság), vagy marad az, hogy magadnak varrsz, mert a mi magasságunkra 10-15 ezer forint alatt nem nagyon vannak maxiruhák (20/L, szintén 163 cm :))
2010. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy cipőben járunk..:) Köszi szépen a választ!
2010. júl. 28. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én orsay-ben vettem magamnak most nyáron és direkt olyat, hogy a pántja állítható legyen és rám is megfelelő legyen, ugyanis én sem vagyok olyan magas. próbáld meg ott
2010. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bonprix, akár a weboldalról is lehet rendelni, 6-7 ezer körül vannak.


Persze sajnos az webáruház, kb. 2 hét mire kihozzák, így szinte el is lehet rakni jövő évre mire megjön, max. felavatni lehet.


Én is kerestem, de nem találtam sehol elfogadható áron (ami nálam max. 10 ezer) amik jók voltak mind huszonezerbe kerültek.


Imádok turizni, de ott sem találtam, mindenhol csak térdig érőt vagy minit láttam (én mondjuk 175 cm magas vagyok).


Majd jövőre.... ha még tetszeni fog :)

2010. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 29. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!