Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Úszódresszben a Balatonon nyáron?

Úszódresszben a Balatonon nyáron?

Figyelt kérdés
Ciki lenne?

2020. ápr. 9. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezeknek a ruháknak is megvan a funkciója nyilván. Ha ahhoz veszed fel, akkor oké, de sima strandoláshoz nem jó.
2020. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet balcsin. Gondoltam valamiért nem akarja, hogy érje a hátát a nap, aztán ennyi.
2020. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kimaradt a lényeg. Mi a kérdésed?

Amúgy pedig ez nem az a kimontottan női darab amire mindenki gondol elsőre.

Fura az biztos, több ember megbámulhat. Néhány tudatlan még melegnek is tarthat, mivel nem ismerik a szó jelentését.

De úgy ennyi. Szabály nem tiltja. Amit kell azt takarja. Innentől az egész egyéni szoc problem.

2020. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem ciki!

Csomó gyereket beleraknak a szüleik,hogy védjék az uv káros hatásaitól.

Akkor felnöttként miért ne védhetnéd magadat?

Szerintem a strand nadrág az a térdig érős fazon a leg ótvarabb fürdőruha.

Főleg 100 pasiról lehúznád 90 nek van alatta egy fecske is.

Akkor miért nem csak fecskét viselnek?

Mert szégyenlik a kicsi kolbit.

Ne aggódj a melegek nem viselnek női ruhákat,mert pont a férfi cuccok izgatják őket.

Ebből adódik is,hogy a melegek is shortban meg száras szörfnadrágban pompáznak a strandokon.

Nekem is van ez a fajta,senkit nem érdekel miben vagyok,de nem is érdekel.Nekem jó a többi meg bukjon fel!

Olyan mint a szájmaszk,ciki de mindenkin van szinte,heterókon,melegeken is.

A járvány után fogja e valaki viselni?

Nem nyújt védelmet mert nem tudják használni,de felveszik,mert valaki azt mondta az véd....

2020. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!