Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolsz a turis ruhákról?

Mit gondolsz a turis ruhákról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
különleges, egyedi, olcsó, és rengeteg márkás cucc is van.
2010. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Imádom.

A ruháim nagy része turiból van és mivel én kg-ban vásárolok,van hogy valamit 100-200 Ft ért veszek meg.

Jók,divatosak,ízlésesek,olcsók és egyediek.

Azt szeretem a legjobban,hogy egyedi és olcsó.

Legalább nem jön szembe velem minden sarkon ugyan az a ruha.

:D

Üdv!

2010. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amugy nekem is szinte minden ruhám turiból van és imádom!:D
2010. júl. 26. 21:57
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

Ahhhw én imádom,csak kár,hogy itt a környéken kevés van :/

Amúgy szerintem tökjó,mert márkás és egyedi cuccokat is lehet kapni olcsón.Tegnap vettem egy ruhát 450ért,és egy inget 200ért ^^

Kicsit kell rajta alakítani,de nekem megéri,mert utálom a tucat stílust,és így legalább önmagam lehetek.:)

Plusz nem kell többezer forintot költeni egy ruhára.Bár ha megtetszik valami a pl. a Bershkába akkor arra kitudok adni többet is,de nem szokott sokszor előfordulni.:D

14/L

2010. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
4%

Kevés ilyen ruhám van. Egyrészt sok turi kezd elszállni. A férjemnek egy nadrágot a turiban (kilós) négyezer forintért vettünk meg (hát nagy kell neki na) ennyi pénzért leárazáson veszek neki újat, amit vissza tudok vinni, ha baj van vele.


Azon kívül én pici vagyok, nekem a hatos ruhák lennének a legjobbak és gyűlölöm, hogy az angol ruhák közt úgy érzem, mintha a dagadt osztályon válogatnék. 12es az átlag méret. csúcs!

2010. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem a 12- es ruhák valók dagadtaknak (10-12 az átlagméret a felnőtt, esetleg már szülésen túllévő nőknek) hanem te vagy sovány.

Tény, hogy a turi nem kedvez a nagyon soványaknak, mert az angol nők nem vékonyak, így többnyire nagyobb méretű cuccokkal vannak tele a turik (14- 16- 18)

2010. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, és turkálóból öltözöm, mégsem mondja meg senki!:) Néha nagyon jó darabokat ki lehet fogni, és sokan el sem hiszik hogy honnan van :)
2010. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!