Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek cípőt a 43-as lábamra?

Hol vegyek cípőt a 43-as lábamra?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és elég nagy lábon élek... milyen cípőt és hgol vegyek ami optikailag kicsinyíti a lábam?
2008. nov. 21. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Hát, ha lány vagy akkor nehéz a kérdés, viszont ha férfi, akkor akárhol. De ha nem tudod, akkor valószínűleg lány.. Nem tudom, ilyen nagy női lábakra, nem külön csináltatni szokás? Vagy valamelyik szülőd nem él ilyen nagy lábon? mert akkor biztos tudná..
2008. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifejezetten cipőboltokban lenne érdemes szétnézned. A Deichmannban is némelyik modellnél kifejezetten van nagy méretben.
2008. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor bizony megértem, hogy nehezen találsz, barátnőm a 41-es lábára is ritkán talál jót. Szerintem érdeklődj cipőboltban. Optikailag kicsinyítheti a lábadat, ha kerülöd a csúcsosan végződő cipőket. Ha kedveled a sportosabb stílust akkor Vans, Etnies, Dc.
2008. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és a deszkás cupök vagy a tornacsukák jók? azokat nagyon szeretem és szerencsére a fiusak is tetszenek(némelyik)
2008. nov. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!