Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol vegyek magamnak cipőt a...

Hol vegyek magamnak cipőt a kicsi lábamra?

Figyelt kérdés
Interneten hol tudok cipőt nézni magamnak? Szandált szeretnék venni, de nagyon kicsi a lábam (35), és sehol nem találtam. Üzleteket is írhattok, de nem hiszem, hogy van a környéken olyan üzlet.
2011. júl. 23. 14:44
 1/5 hot_kiss ***** válasza:
100%

Interneten próbáld a webáruházakat vagy a rendes üzletek weboldalát és ott akár még e-mailban tudsz is érdeklődni, hogy van-e akkora méretű cipő.

De most már szerintem a gyerekebb cipők között is találsz ízlésednek megfelelőt, mert már azok is kezdenek a nagyobbak világába belefolyni.

2011. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

35-ös lábam van, és ha nem magassarkút akarok, szemrebbenés nélkül megyek a gyerekosztályra. Sokszor még olcsóbb is.


A tuskóban is van nálunk cipő, de drága ÉS igénytelen, meg sz.rul is van megcsinálva.

Kínaikban, piacokon, kisebb-nagyobb cipőboltokban szoktam körbenézni, és mindig van cipőm. Sőt, talán több is a kelleténél. :)

Netről nem merek rendelni, mivel elég macerás így is cipőt találni a lábamra, ha nem próbálhatok fel valamit, nem veszem meg.

2011. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
növessz lábat.
2011. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

melyik lenne a jobb?

a 35 - ös vagy a 42 - es láb?

2011. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a gyerekosztályokon. Én is onnan vásárolok sokszor. Sokszor találok ugyan olyan cipőket, mint a felnőttosztályon, van amikor olcsóbban is találok.

Pl.: tegnap vette egy olyat 2500 Ft -ért, ami amúgy 5000 lett volna ha csak egy mérettel is nagyobb a lábam. (

(Deichmann)

Vagy pl. a Humanic gyerekrészén vettem egy nagyon jó sarut.


A gyerekcipők között, már sok felnőttes dolog van.

Esetleg kínai boltokban is próbálkozhatsz. Ott is vettem mér jókat.

Tulajdonképpen, ha nem platformos cipőt akarok, akkor mindig találok valamit.

2012. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!