Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén tavasszal és nyáron ez...

Idén tavasszal és nyáron ez mennyire divatos?

Figyelt kérdés
Látni egy rakás emberen Vans Old Skoolt, de csak azt ebből a márkából. Szerintetek mennyire divatos így 2020-ban Vans Authentic, Era vagy Slip-on cipőket hordani fiúnak/férfinek manapság? Szűk, alul felhajtott nadrággal, vagy alul gumis nadrággal (a gumi miatt az a nadrág is boka feletti), titokzoknival ami nem látszik ki, vagy ha nagyon meleg van akkor zokni nékül. Már van egy rakás ilyen Vansom imádom őket 😄 Több darab különleges is amiket boltban nem kapsz meg, igazából ha azt mondjátok hogy már nem divatos akkor is hordani fogom őket, csak arra vagyok kíváncsi hogy mennyire leszek ódivatú ha kilépek az utcára 😄

2020. márc. 14. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Hogyha nem érdekel mások véleménye, akkor miért teszel fel erről egy ilyen jellegű kérdést? :D Ha meg tudod, hogy még mindig divatosnak számítanak, akkor is...:D


Szerintem amúgy ezek a cipők örök klasszikusok. Mind. A lert szettjeid is jók.

2020. márc. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem undorító, de kinek mi...


És nem a cipővel van bajom, hanem a bokavillantós majmolással.

2020. márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen! Az előző hozzászólással is tökéletesen egyet tudok érteni, de ez azért nehéz kérdés...Az agyatlan másolás, az elvtelen majmolás nem éppen a legcélravezetőbb taktika, de most akkor aki érti ezt a klasszikus cipőt, az ne hordja, mert sokan hordják?!
2020. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laylah ***** válasza:
Zokni nélkül nem hordunk ilyen jellegű cipőt, akármilyen meleg is legyen. Simán átragadhat minden kórokozó a lábadról a cipőbe, aztán csodálkozol, ha leesik a lábkörmöd a gombától... Arról nem is beszélve, hogy a cipőbe beleizzadni elég undorító, főleg, ha olyan helyzetbe kerülsz, hogy le is kell venned. Komolyan képes vagy ott állni valaki lakásában mondjuk, az összeizzadt, nedves lábaddal?
2020. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehoogy, ha tudom hogy megyek valakihez akkor mindig veszek fel. Amúgy zokni nélkül max rövid időre kapom fel a cipőt, ha tudom hogy sokáig leszek oda akkor mindig zokni. Mellesleg nem izzad a lábam szerencsére 😄
2020. márc. 22. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!