Szerintetek egy ilyen ruhában illene elmenni eskuvore?
Figyelt kérdés
Unokatesom eskuvojere megyek majd majusban es valami ilyesmi rucira gondoltam.2020. márc. 2. 12:04
2/9 anonim 



válasza:





Szerintem túl merész egy esküvőre.
3/9 anonim válasza:
Sokkal elegánsabb lenne, ha a szoknya rész legalább a térd tetejéig leérne, ez a hossz nem egy esküvőre illő.
4/9 anonim 



válasza:





Nem. A színe sem biztos, hogy jó választás. Sok menyasszony már nem fehér, hanem pezsgő színű ruhát választ.
Szerintem ez inkább buliba való. Ha ilyen feszes, akkor inkább legyen hosszabb. Ha rövid, akkor ne legyen ennyire testre cuppanó. Túl sok.
5/9 anonim 



válasza:





Ha hosszabb lenne és más színű, akkor azt mondanám hogy igen. De így nem. Amúgy szép ez a ruha, csak tényleg nem esküvőre való.
6/9 anonim 



válasza:





Sima csipkeruha, szerintem nincs vele gond (csak ne fekete vagy fehér legyen). Szerintem ha nem pont térdig ér hanem kicsit feljebb akkor sem fog senki kinézni, csak tényleg ne épphogy takarjon, hanem legyen egy normális hosszúsága amit nem mindig húzogatni kell
7/9 anonim 



válasza:





Nem. Ez nem elegáns, nem ilyen alkalomra való.
8/9 anonim 



válasza:





Nekem tetszik, de ez egy bulizós ruha nem lagzis. Csajokkal koktélozni tökéletes, esküvőre sok. Valami szolidabbat választanék az esküvőre.
9/9 anonim 



válasza:





Maga a ruha tetszik, bár nekem kicsit rövid. De esküvőre nem való.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!